„Její repertoár tvoří převážně vlastní písně ale i světová folková klasika. Každoročně odehrají přes sto koncertních vystoupení po celé ČR a Slovensku,“ uvádějí organizátoři. Vstupenky lze zakoupit v pokladně hradu před koncertem, a to za 150 korun. O víkendu si pak lidé v době od 10 do 16.30 hodin budou moci užít šermířské a sokolnické ukázky na nádvoří. Veřejnosti se v rámci nich představí skupina Tartas a sokolník Alexandr Vrága.

close Páteční Deník s TV magazínem. info Zdroj: Deník zoom_in

Další víkendové pozvánky

Nové Strašecí ožije pohybem, koná se zde sportovní den
KDY: 12. července, 10:00
KDE: Sportovní areál Na Kocourku, Nové Strašecí
ZA KOLIK: 50 (první dítě) a 25 (druhé dítě) Kč

Sportovní areál bude v neděli 12. července místem, kde se uskuteční tamní sportovní den. Ten pořádá Klubovna aktivních rodičů a dětí ve spolupráci s aplikací Tezu. Děti zaplatí startovné ve výši 50 korun, přičemž 2. dítě je za 25 korun. Na každého malého sportovce čeká obměna, malý dárek dostane i doprovod. Kromě různých sportovních aktivit budou připraveny také vodní hrátky, takže by děti měly mít plavky s sebou. Registrace je nutná, a to na facebooku Klubovny aktivních rodičů a dětí, na e-mailové adrese klubikstraseci@seznam.cz nebo formou SMS na telefonním čísle 725 162 911.

Jazz rozezní galerii v Pavlíkově
KDY: 11. července, 14:00
KDE: Galerie Anderle, Pavlíkov
ZA KOLIK: Doborovolné vstupné (nutná rezervace)

Pavlíkovská Galerie Anderle bude dějištěm takzvaného Jazzového léta v Pavlíkově. Akce se uskuteční v sobotu 11. července, přičemž hrát se začíná ve 14 hodin. Příchozí se mohou těšit na hudbu Emila Viklického, Jiřího Anderleho, Jiřího Válka, Františka Uhlíře a Josefa Vejvody. Veřejnost bude mít možnost získat nová CD dvou posledních jmenovaných muzikantů, kteří desky natočili ke svým životním jubileům. Vstupné je dobrovolné. Nutná rezervace na telefonu 313 533 775.

Letní výstava morčat se v Rakovníku uskuteční potřetí
KDY: 11. července, 9:00 až 15:30
KDE: Vladislavova 287, Rakovník
ZA KOLIK: volně přístupné

V pořadí třetí letní výstava morčat se koná v sobotu 11. července v prostorách ČSCH Rakovník na adrese Vladislavova ulice 287. Krásná výstavní morčata si bude moci veřejnost prohlédnout v době od 9 do 15.30 hodin. Vstup se psy je do objektu povolen pouze na vodítku.