"Obsazenost máme 100 procent a v druhé polovině prázdnin nás čekají Taneční kemp a Parkour kemp, hledání uneseného kapitána Čermáka s policejním psem Ajaxem, návštěva Divokého západu, putování za duhou i přežívání v džungli. Děti jsou super a je na nich vidět, že jim chyběly sociální kontakty, ani si nestihnou všimnout, že nepotřebují počítač a mobil," okomentovala nabité prázdniny Andrea Nytrová Parobková a zároveň zve na červencové Čarodějnice.

"Odložené Čarodějnice pořádáme 31.července na Tyršově koupališti od 14 do 22 hodin. Bude probíhat program pro děti se stezkou mezi čarodějnicemi a čaroději s odměnami, doprovodný program pak obstarají kejklíři, zpěvačky, tenečnice, sokolník a soutěže. Přijedou i Zdravotní klauni. Zapálíme čarodějnici s opékáním buřtů a od 17:30 hodin nám zahraje Last Moment a od 20 hodin tradičně Rock Slaves."

Rakovnický Drak už myslí nejen na léto, ale i na začátek školního roku. Spustil zápisy na kroužky a 3.září připravuje Den otevřených dveří s prohlídkou prostor Centra Drak včetně zábavného odpoledne.

Autor: Miroslav Koloc