Zápasy byly velmi vyrovnané a všechny týmy se snažily až do posledních vteřin každého utkání „urvat“ co nejlepší výsledek, což přidalo na atraktivitě celého turnaje.

Pro diváky turnaje byly mimo sportovních zážitků připraveny také dárkové předměty. Před vyhlášením výsledků obdržel každý z diváků lístky do bohaté tomboly, ve které bylo mnoho hodnotných cen od sponzorů turnaje.

Velké poděkování patřím především sponzorům: Tradiční pivovar v Rakovníku, Procter & Gambel – Rakona s.r.o., eFlorbal, Koupelny Ptáček, Kavárna Bistro Kuki-Kněževes. Na závěr celého turnaje přišlo na řadu vyhlášení vítězů ředitelem věznice Oráčov Zbyňkem Červeným.

Nejlepším střelcem se stal Jan Čermák (Věznice Oráčov) s 11 vstřelenými brankami
Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Patrik Janošík (Věznice Všehrdy)
Trofej za nejlepšího brankáře turnaje si odvezl Vladimír Rampas (Věznice Příbram)

Z nálady hráčů i diváků bylo zřejmé, že se tento turnaj stává nedílnou součástí předvánočního času a je pro všechny zúčastněné příjemným zpestřením. Věříme, že se jej povede zorganizovat i v příštím roce.

Vítězi turnaje se stali hráči Věznice Všehrdy.

Další v pořadí se umístili:

2. místo - Věznice Oráčov

3. místo – Věznice Příbram

4. místo – Věznice Vinařice

5. místo – Věznice Nové Sedlo

I přes sportovní zápolení a předvánoční náladu si všichni hráči i ostatní přítomní v pravé poledne, minutou ticha, připomněli tragickou událost, která se stala ve čtvrtek 21. prosince na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a neoficiálním způsobem tak uctili památku obětí této tragické události a současně tím vyjádřili hlubokou soustrast všem pozůstalým.