Diváci se ještě nestihli usadit a hosté šli v desáté vteřině do vedení. Po centru Nováka se hlavou prosadil Štědroňský. V 8. minutě Woitek vysunul Nováka a ten obstřelil Zacha – 0:2. Dvě minuty poté Červeného střelu Kohoutek jen vyrazil a Severin doklepl míč do sítě, bohužel pro domácí s faulem. Ihned z protiútoku střílel z osmi metrů Štědroňský a Zach měl plné ruce práce. Hlavička Červeného mířila nad branku a ve 21. minutě neplatil ani Severinův druhý gól, tentokrát pro faul Červeného. Ve 25. minutě byl ve vápně faulován Hejda. Penalta. Sám postižený ji ovšem kopl prachbídně a Kohoutek míč chytil. Prakticky z protiútoku šel míč po ose Woitek, Štědroňský a Novák skóroval do prázdné branky – 0:3. O deset minut později nabil Červený Krupičkovi, ale jeho střelu zastavili hosté na brankové čáře. Ve 41. minutě vyhrál Novák souboj s Duchoněm, udělal kličku Zachovi a zvýšil na 0:4.

V 50. minutě se ocitl sám před Kohoutkem Červený, nedal, ale postrčil míč Hejdovi a ten snížil 1:4. Jenže to bylo ze strany domácích vše. Po hodině hry zastavil šanci hostů na brankové čáře Milec ve spolupráci se Zachem. O deset minut později unikl Štědroňský Pelyakovi, ale mířil jen do boční sítě. V 76. minutě prošel středem hřiště Novák a zavěsil – 1:5. Skóre pečetil v závěru Nehoda – 1:6. (md)

SK Rakovník – Štěchovice 1:6

Branky: 50. Hejda – 8., 41. a 76. Novák, 1. a 25. Štědroňský, 84. Nehoda. Rozhodčí: Kvítek. ŽK: 5:2. Diváci: 250. Poločas: 0:4.
SK Rakovník: Zach – Pelyak, Klein, Duchoň, Krupička (46. Vilímek) – Hamouz, Milec (69. Sklenka), Hejda, P. Tvrz – Jar. Červený, Severin (69. Ducár).

Miloslav Doležal