Úvod se odehrával mezi šestnáctkami a na první střelu čekali diváci do 13. minuty, kdy se z hranice šestnáctky zastřeloval domácí Musiol. O čtyři minuty později se již Musiol prosadil, když hlavou usměrnil do sítě rohový kop Kučery. Ve 20. minutě fauloval Zach na hranici šestnáctky Musiola, ale sudí ponechal výhodu. Jenže domácí Toutou minul zcela prázdnou branku a sudí k překvapení rakovnických pískl penaltu. Z té Musiol zvýšil na 2:0.

V úvodu druhé půle vysunul Schramhauser Toutoua a ten dělovkou ze dvaceti metrů zvýšil na 3:0. Hosté se do zakončení dostávali sporadicky a nikdo z domácích již na rakovnickou defenzivu také recept nenašel.

„Kluci poprvé pod novou trenérskou dvojicí předvedli sympatický výkon se suverénním lídrem soutěže. Bohužel nás znovu potopil náš největší neduh – obranné standardní situace. První branku jsme dostali po rohovém kopu a druhou z pokutového kopu. Mohli jsme jen překvapit. Pozitivem je zařazení Michala Rendly do základní sestavy, který nastoupil poprvé v soutěžním zápase za náš tým. Po zranění byl jedním z nejlepších hráčů na hrací ploše. Věřím, že se nám marodka vyprázdní ještě více a se Štěchovicemi si po delší době připíšeme bodový zisk,“ uvedl předseda SK Rakovník Marek Tvrz. 

Táborsko – SK Rakovník 3:0

Branky: 17. a 20. Musiol, 48. Toutou. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 2:3. Diváci: 709. Poločas: 2:0.
SK Rakovník: Zach – Pelyak, Duchoň, J. Krupička, P. Tvrz – Rohla (46. Vilímek), Jar. Červený (80. Sklenka), Hamouz, Rendla – Severin (88. Jan Červený), Hejda.

Miloslav Doležal