Zápy udržely Dobrovici na zádech

Střední Čechy – Česká fotbalová liga měla na programu vložené 17. kolo.

19.9.2018

ČFL: Dobrovice - Převýšov.Foto: Karel Jedlička

Benešov zajížděl do Brozan a vedl zde od desáté minuty, když se parádní trefou zpoza vápna prosadil Turek. Domácí však našli odpověď ještě do poločasu, když se po půlhodině hry trefil Chukwudi. Dvacet minut před koncem se nechal po druhé žluté vyloučit domácí Tichý a před hosty tak byla dvacetiminutová přesilovka. V ní však nedokázali vítěznou branku přidat a po remíze 1:1 rozhodovaly penalty. Ty skončily v sedmé sérii výhrou domácích.

Souboj druhého se třetím hostila Dobrovice, kam zavítal celek z Ústí nad Orlicí. A utkání dvou sousedů v tabulce skončil překvapivě vysokou výhrou domácích Cukrovarníků 5:2. V prvním poločase se trefil každý z celků dvakrát, po změně stran se trefovali už jenom domácí. Do vedení poslal Dobrovické Routek hlavou, náskok o chvíli později navýšil Volf, který dvě minuty před koncem dovršil hattrick.

V zápase Jiren s Velvary se na gól čekalo marně. Nejblíže mu byli v závěru prvního poločasu hosté, když po odvráceném rohu napálil břevno Kafkovy branky jeden ze záložníků. Hned po změně stran se sám před domácím brankářem opět ocitl jeden z hráčů hostů, ale ani z této šance se neurodilo. Po bezbrankové remíze zvládli lépe penaltový rozstřel domácí.

Remíza se zrodila i v dalším ze středočeských soubojů. V souboji Štěchovic s Královým Dvorem ale dvě branky padly, i když obě z nařízeného pokutového kopu. Do vedení šli hosté, když penaltu proměnil ve 35. minutě Nehoda. Stejně úspěšně si ale vedl i dvanáct minut po změně stran Volešák. Další branka už nepadla, a tak si diváci užili dalších penalt. Nakonec se z bodu navíc radovali po rozstřelu 7:6 Štěchovice.

Vedoucí Zápy hrály v Živanicích a po výhře 3:1 se udržely v čele tabulky ČFL po osmi odehraných zápasech. Na hostující výhře 3:1 se podílel dvěma góly Jan Jelínek, jeden gól pak přidal Václav Svoboda.

ČFL 17. kolo (8. hrané): Jirny – Velvary 0:0 pen. 5:4, Brozany – Benešov 1:1 (1:1) pen. 6:5, Vyšehrad – Vltavín 3:2 (3:2), Převýšov – Karlovy Vary 3:2 (2:1), Štěchovice – Králův Dvůr 1:1 (0:1) pen. 7:6, Živanice – Zápy 1:3 (1:1), Litoměřicko – Radotín 3:2 (1:1), Dobrovice – Ústí nad Orlicí 5:2 (2:2).

Autor: Jaroslav Bílek, Michal Káva

19.9.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 400 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný dělník/dělnice ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12400 kč, mzda max. 14400 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Požadujeme: manuální zručnost, zodpovědnost, pečlivost a samostatnost. Znalost ukrajinského nebo ruského jazyka výhodou., Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: e-mailem info@iveba.cz. Pracoviště: Iveba s.r.o.-pracoviště stavební podnik, lubenská 2013, Lubenská, č.p. 2013, 269 01 Rakovník 1. Informace: Petr Baťko, +420 734 622 444. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 95 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků Obsluha keramické linky. Požadované vzdělání: nižší střední. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nabízíme práci v plně automatizovaném moderním provozu se zázemím silné stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod. Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: , . Výroba - Výroba Mechanici a opraváři 20 000 Kč Mechanici a opraváři elektronických přístrojů Elektrikář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Řidičský průkaz sk. B výhodou., Nabízíme: stravenky., Kontakt: tel.608282868. Pracoviště: Aquamo s.r.o., Karlovarská, č.p. 613, 271 01 Nové Strašecí. Informace: Luboš Mikšovský, +420 608 282 868. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 105 Kč Obsluha strojů a zařízení na výrobu cihel, dlaždic a jiných kameninových výrobků Obsluha lisu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 105 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Nabízíme samostatnou a zodpovědnou práci se zázemím silní stabilní mezinárodní společnosti s řadou sociálních výhod., Požadujeme spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost.. Pracoviště: Lasselsberger, s.r.o. - závod 3, 270 36 Lubná u Rakovníka. Informace: Jana Knappová, +420 313 523 792/739 681 317.

Trenér Radek Polášek: Situace není vůbec příznivá

Z Hradce Králové si holky přivezly body za kvalitu

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

Paralympik Jiří Ježek si zatrénoval s dětmi

Kutná Hora /FOTOGALERIE/ - Jeden tisíc tři sta škol, desetitisíce žáků z celé České republiky. Tak velký je zájem o Olympijský trénink s hvězdou, což je akce z projektu Sazka Olympijský víceboj. Ve čtvrtek se hvězda objevila v Kutné Hoře, úspěšný paralympijský cyklista Jiří Ježek navštívil zdejší základní školu v Jiráskových sadech.

Cipra si nezahraje osm měsíců, Libušín zaplatí padesát tisíc!

Střední Čechy – Nejočekávanější kauzou čtvrtečního zasedání disciplinární komise Středočeského fotbalového svazu byl prohřešek brankáře Baníku Libušín Petra Cipry, který v sobotním zápase krajského přeboru Libušín – Poříčany napadl fyzicky rozhodčího Hrona. Hráč nakonec vyvázl s osmiměsíčním trestem, zatímco klub dostal vysokou pokutu 50 tisíc korun.