Od začátku bylo vidět, že nehrají právě elitní celky divize B, úroveň zápasu byla hodně nevalná. Podle některých by oba týmy měly problémy i v nižších soutěžích.

Vše podstatné se nakonec odehrálo až v poslední čtvrt hodině. Jako první udeřili Tatraňáci, když Omovie v brejku využil podklouznutí zkušeného Talůžka, dostal se do vápna a prudkou ranou trefil šibenici. Krásný gól a navíc naděje na první bodový zisk pro hosty! Jenže Dobříš zabrala, a když po přetaženém centru vyrovnal Puchmajer, zbývalo už jen pět minut do konce. Ale ještě se děly věci.

Tatran vzápětí mohl překlopit vedení zpět na svou stranu. Nejprve Čech nabil Hrobníkovi, který však z deseti metrů přestřelil. Vzápětí se objevil Hrobník před brankářem úplně sám, ale ve stoprocentní možnosti selhat a trefil gólmana. Domácí trestali v 90. minutě. Standardku z půlky poslali mezi desítku a velké vápno, kam se nesmyslně vydal brankář Žulevič a Procházka ho přehodil na 2:1.

"Kluci sil za bojovnost, nasazení a srdce bodovat zasloužili, ale zase nemáme nic. Bohužel, neměli jsme ani nikoho na střídání, dál se trápíme," litoval sekretář Tatranu David Svoboda další prohry.

Teď přivítá Tatran tým Kladna, chytí se v derby?

MFK Dobříš - Tatran Rakovník 2:1 (0:0). Branky: 80. Puchmajer, 89. Procházka - 72. Omovie. Rozhodčí: Makovička. Diváků: 250.

Tatran: Žulevič - Dolák, Pecháček, Verner, Rothe - Šrédl, Hrobník, Čech, Donkor, Jelínek - Omovie.