„Hráči nám s trenérem Radimem Nečasem vyrazili dech, tak výborný výkon jsem dlouho neviděl. Na druhou stranu to byla příprava, přeceňovat nic nebudeme,“ usmál se sekretář Tatranu David Svoboda.

V týmu bylo minimum zkušenosti. Snad jen brankáři Žulevič s Kabelem, Donkor a obránce Hradecký, jinak ale většina starých past scházela – Vecka dokonce chce skončit úplně, nebyli ani Verner, Kučera nebo Jankele. Výborně si však vedl třeba mladý Lisner na beku, po dvou letech se po zranění dobře zapojil na druhé straně Bělíček.

Za vidění stál výstavní gól Vladimíra Hradeckého bombou do šibenice. Druhý přidal hned při své premiéře v rakovnickém dresu Marek Červinský. Odchovance Bráníka, který hrával i na Jižním městě nebo v Kunraticích přivedl jeho kamarád Lukáš Hrobník. Hráli vedle sebe v záloze a ta v Mýtě podala výborný výkon stejně jako celé mužstvo.

To ještě čeká na návrat zkušených borců a také se jedná o posilách. Kromě Červinského se jedna možná představila už v Mýtě – Dominik Horák. Ten prošel mládeží Slavie, Žižkova či Bohemky, naposledy kopal za Uhříněves.

Mýto – Tatran Rakovník 0:2. Branky: Červinský, Hradecký.

Tatran: Žulevič (Kabele) – Lisner, Pecháček, Hradecký, Bělíček – Dolák, Čech, Donkor, Hrobník, Červinský – Šrédl. Střídal Horák.