První poločas nenabídl divákům mnoho fotbalové krásy. Ani jeden z týmů si dlouho nedokázal vypracovat větší šanci. Až ve 26. minutě hlavičkoval z nadějné pozice domácí Dosoudil, ale Kabele bez sebemenších problémů míč chytil. Stejný hráč pozlobil hosty i ve 32. minutě, ale nejprve si špatně zpracoval míč, podruhé se sice dostal ke střele z deseti metrů, ale Kabele byl v obou případech na místě.
Hosté se do první větší šance dostali až po hodině hry, ale Nesládek ze dvanácti metrů vysoko přestřelil. V 76. minutě obrali domácí o míč váhajícího Stojku a Dosoudil mířil jen těsně vedle levé tyče. Do stejných míst střílel také domácí kapitán Folwarczny. Osm minut před koncem nastřelil domácí Sládek z malého vápna jen pravou tyč Kabeleho branky. Neuspěl ani z bezprostřední blízkosti hlavičkující Kovařík. Hosté měli největší šanci v poslední minutě, když Kingsley-Omovie hledal centrem nabíhajícího Kučeru, tomu ale na malém vápně chyběli centimetry. A tak došlo na penalty. Ve třetí sérii sice neuspěl Junek, ale Kabele vychytal Dosoudila a Braborce, a tak se po rozhodující trefě Kingsley-Omovieho radovali hosté z prémiového bodu.

„První poločas byl z naší strany dobrý, ale byla škoda, že jsme nedotáhli útočné akce ke gólu. Pak jsme na patnáct minut vypadli ze hry, ale domácí to nepotrestali. Druhý poločas byl vyrovnaný. Zvítězit mohla oba mužstva. Jsem rád, že jsme zvládli penaltový rozstřel a vezeme si zaslouženě dva body,“ řekl asistent hostujícího trenéra Čestmír Kopřiva.

Brandýs – Tn Rakovník 0:0, na penalty 4:5

Rozhodující PK: Kingsley-Omovie. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 4:4. ČK: 83. Zamazal (Brandýs). Diváci: 181. .
Tatran Rakovník: Kabele – Stojka, Vecka, Bredler, Hradecký – Kučera, Schneider (72. Kingsley-Omovie), Verner, Hrobník, Nesládek (64. Rothe) – Junek.