SK Rakovník - MFK Dobříš 4:2 (3:2)

Netrvalo ani 5 minut, když Hejcman musel řešit první problém, naštěstí vyražený míč dobříšský útočník poslal pouze do tyče. Na to odpověděl Červený po centru J. Krupičky, který se hlavou trefil přesně. P. Tvrz a J. Krupička ve svých šancí na gólmana nevyzráli. Místo toho Maryška uklidil na zadní tyč a bylo vyrovnáno. Razím sice našel přesně Duchoně, jehož šanci gólman vyrazil pouze k Severinovi, ale vzápětí Dort proměnil nařízenou penaltu. Dvě minuty před přestávkou Hamouz nacentroval přetažený balón k Červenému, který se z první opřel do míče. Gólman jeho jedovatou střelu vyrazil opět k Červenému, který předložil Severinovi na penaltu.

Po přestávce domácí přidali pojistku. Sklenka zahrál rohový kop přesně na vysokého Duchoně, který se v těchto situacích hlavou většinou nemýlí. Ostatní šance zůstaly nevyužity nebo daly možnost ukázat umění gólmanů.

Trenér domácích Libor Šíma je za zisk prvních bodů rád. "Jako v zápasech v minulé sezóně jsme se na domácí půdě mohli opřít o standardní situace. Pochvalu zaslouží brankář Hejcman, který v prvním poločase chytil několik vyložených šancí."

SK Rakovník: Hejcman - P. Tvrz, Duchoň, Besta, Razím (93. Holub) - Krupička (71. Vukliševič), Sklenka, Borkovec, Červený (71. Z. Schwendt), Čech (39. Hamouz) - Severin (76. Pucholt).