Tatran – Dukla Praha U19 3:6

Domácí nastoupili do zápasu bez nemocných Vrány, Kingsley Omovieho a Bredlera a od úvodu byli pod tlakem soupeře. Ten si během prvního poločasu vypracoval několik vyložených šancí, z nichž ovšem dokázal využít naštěstí pro domácí jen dvě. Několik šancí pochytal Kabele, a jelikož domácí Kučera v nadějné pozici nastřelil gólmana a Ryškův trestný kop gólman vyrazil, byl po první půli stav 0:2.

Také úvod druhé půle patřil hostům a během deseti minut to bylo 0:5. Domácí poté výsledkově zápas zdramatizovali, když nejprve snížil dorážkou Kučerovy zblokované střely Dolák, poté se nádherně trefil Hradecký a na 3:5 upravil Kučera, když se prosadil po přihrávce Junka. Několik šancí soupeře zlikvidoval výbornými zákroky Kabele, který přesto v závěru po další rychlé akci inkasoval – 3:6.

„Kromě patnácti minut ve druhém poločase jsme byli horším a pomalejším týmem. Byla to dobrá konfrontace s ligovým mládežnickým fotbalem. Ukázalo se, jak je pro nás důležitý Kuba Bredler na postu defenzivního záložníka a Kingsley Omovie na kraji zálohy. Žádná prohra není příjemná, ale je to v přípravě dobrá facka, abychom se vrátili zpět k poctivé práci,“ hodnotil utkání Radek Polášek, trenér rakovnického Tatranu.

Branky Tatranu: Dolák, Hradecký, Kučera. Poločas: 0:2. Tatran Rakovník: Kabele – Rothe, Vecka, Černý, Ryška – Kutafin, Mařík, Verner, L. Dolák, P. Kučera – Nesládek, střídali Novák, Junek a Hradecký. (md)