Utkání začalo pro domácí nejlépe jak mohlo. Po půlminutě hry sebral mladík Vilímek míč na půlce, obešel čtyři protihráče a střelou mezi nohy gólmana Němečka poslal rakovnické do vedení. O pět minut později předvedl pěknou individuální akci Červený a předložil míč jako na zlatém podnose Severinovi před prázdnou branku – 2:0. Ve 20. minutě se Červeného přízemní centr dostal k Vilímkovi a ten mířil ze šesti metrů přesně – 3:0. Také čtvrtá branka vzešla z dílny Červeného. Ideálně vyslal do úniku Hamouze, jehož střelu sice Němeček tečoval, ale míč přesto skončil v síti – 4:0. Ve 39. minutě napřáhl ze dvaceti metrů Sklenka, jeho střelu gólman sice vyrazil, ale dobíhající Severin poslal míč krásným obloučkem na zadní tyč – 5:0. Hosté měli v prvním poločase pouze jeden náznak šance, ale Baidoo střílel nad branku.

Druhý poločas se dohrával již pouze z povinnosti. Domácí vědomi si luxusního náskoku nikam nespěchali a hosté se nezmohli směrem dopředu k žádné kloudné akci. Zápas tak skončil stejným výsledkem jako první poločas.

„Zápas rozhodl první poločas, kdy jsme soupeře převálcovali. Řádil hlavně mladý Vilímek, parádní bylo jeho sólo při prvním gólu. Druhá půle už byla jen udržovací,“ řekl k zápasu předseda SK Rakovník Marek Tvrz. „Máme čtvrtou výhru v řadě a kluci nám dělají radost. Jsem hrdým předsedou,“ usmíval se Marek Tvrz.

SK Rakovník – Táborsko B 5:0

Branky: 1. a 20. Vilímek, 6. a 39. Severin, 27. Hamouz. Rozhodčí: Duda. ŽK: 2:4. Diváci: 95. Poločas: 5:0. SK Rakovník: Zach (81. Týče) – J. Krupička, Duchoň, Besta, P. Tvrz – Mates, Sklenka, Hamouz (63. Pucholt), Vilímek (80. Srnec) – Červený (63. Čech).