Radek Polášek, trenér Tatranu po zápase řekl: „Výsledek sice nevypadá špatně, ale šedesát minut jsme byli horším týmem a jen díky skvělému Kabelemu ve hře o body. V závěru jsme sahali po vyrovnání, ale chybělo nám štěstí v zakončení. K rozhodčím se radši vyjadřovat nebudu.“

V souboji čtvrtého týmu se šestnáctým byli domácí favoritem a od úvodních minut byli lepším a nebezpečnější. V první šanci Frantl přestřelil, ve druhé se již nemýlil. Několik dalších šancí pochytal domácím Kabele, ale ve 38. minutě byl krátký na křížnou střelu Ezealy – 2:0. Jedinou vyloženou šanci si hosté vypracovali v závěru poločasu, když Vrána skvěle vysunul Kutafina, ale ten mířil těsně vedle.

Také začátek druhého poločasu byl ve znamení několika šancí domácích, ale buď letěl míč mimo branku, nebo skvěle zakročil Kabele. V 54. minutě přišel trest pro domácí. Kučera byl faulován ve vápně a Verner z nařízené penalty vrátil hosty do hry o body. Hostům narostla křídla a byli do konce zápasu lepším týmem, jen chyběla kvalitnější finální přihrávka či koncovka. V 85. minutě došlo ke strkanici mezi Frantlem a Vernerem, za což byli oba vyloučeni. Domácí si v závěru výhru pohlídali.

Branky: 14. Frantl, 38. Ezeala – 54. Verner (PK). Rozhodčí: Tupý. ŽK: 2:4. ČK: 85. Frantl – 85. Verner. Diváci: 84. Poločas: 2:0.
Tatran Rakovník: Kabele – Kutafin, Verner, Bredler, Černý – P. Kučera, Hudousek (46. L. Dolák), Novák, Rothe – Omovie, Vrána. (md)