Hosté vlétli do utkání s velkým elánem a během prvních deseti minut měli tři velké šance. Při první skončil míč těsně nad brankou domácích, v 8. minutě Kabele zlikvidoval průnik Frohny a o chvilku později vyrazil na břevno střelu Dvořáka z malého vápna. Domácí odpověděli nepřesnými střelami Omovieho a Nesládka. Další velkou šanci měl ve 40. minutě Ezeala Chimezie, ale míč skončil po křižné střele těsně mimo branku.

Druhou půli začali domácí aktivněji, Kučerova střela byla zblokována. Velké emoce nejen na hřišti přinesla 53. minuta, kdy se hosté dožadovali penalty po zákroku Boráka na Dvořáka. Iniciativu postupně přebírali opět hosté a v 66. minutě se dočkali vedení. To se po rohu dostal míč k exligistovi Radovi a ten parádní ranou uklidil z hranice šestnáctky míč k pravé tyči – 0:1. O čtyři minuty později bylo rozhodnuto, když Kabele podběhl centr od střídaček a Kostka do prázdné branky zvýšil hlavou na 0:2. V závěru vyzkoušel Nesládek dvěma střelami brankáře Tomu, obě však mířily do středu branky. Neuspěl ani tečovanou střelou Hrobník. Hosté tak zaslouženě odváží všechny body.

„Potkali jsme nejlepšího soupeře za poslední týdny,“ chválil soka trenér rakovnického Tatranu Radim Nečas. „Dopředu jsme byli bezzubí, krom Nesládkovy šance. Mohli jsme uhrát bezbrankovou remízu, ale nesměli bychom dělat chyby. Mrzí mě zejména ta gólmanova, protože Petr nás v posledních zápasech výrazně podržel,“ řekl po utkání kouč Nečas.

Tn Rakovník – Meteor Praha 0:2

Branky: 66. Rada, 70. Kostka. Rozhodčí: Němec. ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 0:0.
Tatran Rakovník: Kabele – Černý (12. Bredler), Vecka, Hradecký, Borák – Nesládek, Kučera, Verner, Hrobník (83. Vrána), Omovie (74. Věchtík) – Junek.