Baník Souš - Tatran Rakovník 3:2 (1:1)

Tatran se od úvodního hvizdu nedokázal dostat do tempa a hra byla v režii domácích. Stačilo osm minut, když Vávra potrestal ospalý úvod. Naštěstí je inkasovaná branka probudila a postupem času se obě mužstva výkonnostně vyrovnala. Rychlonohý Kingsley Omovie využil zaváhání obrany a díky teči vracejícího baníkovce srovnal stav utkání. Domácím ke všemu do přestávky přerušil radost ze vstřelené branky zvednutý praporek.

Začátek druhého dějství přinesl vyrovnaný fotbal. Vrána střelou prověřil domácího gólmana, který na poslední chvíli vyškrábl míč mimo branku. Vše podstatné se událo během dvou minut a hlavním aktérem byl domácí Dolejší, který využil hrubých chyb hostujícího celku. Nejprve po dlouhé kličce zakončil do odkryté branky, poté Kabeleho chytře přeloboval. I přes nepřízeň dokázal závěr zápasu zdramatizovat, avšak úspěšný byl pouze Kingsley Omovie.

Cílem trenéra Tatranu Pavla Koutenského bude do dalších zápasů zapracovat na defenzivní činnosti. "Bohužel dostáváme mnoho branek a ke všemu po hrubých chybách. Byli jsme Souši vyrovnaným soupeřem a určitě bychom si alespoň bod zasloužili. I v oslabené sestavě po úterním pohárovém zápase jsme měli v závěru utkání více sil, přesto se nám nepodařilo vyrovnat."

Tatran Rakovník: Kabele - Černý, Verner, Bredler, Vrána - Hodousek, Čermák (75. Zaspal), Novák, Kutafin, Hradecký - Kingsley Omovie.