Zavidov – Jedomělice 1:1, na penalty 1:3

Začátek utkání byl v režii domácích, kteří se již v 11. minutě dostali Korčákem do vedení, když domácí kanonýr využil skvělého pasu Zudy – 1:0. Hosté se brzy oklepali a po půlhodině Milfaitem vyrovnali – 1:1. Chvíli na to musel po úderu loktem předčasně do sprch domácí Beneš a tím předurčil vývoj zbytku zápasu.

Druhý poločas byl ve znamení marného boje hostů s výborně fungující obranou domácích. Zavidovští spoléhali na rychlé brejky, ale žádný se jim nepodařilo dotáhnout ke vstřelené brance.

A tak došlo na penalty. V nich se prosadil za domácí jen Jančařík a neuspěli Havel, Vitner a Ždánský, což znamenalo, že bonusový bod putuje do Jedomělic.

„Jen začátek se nám povedl. Po vyloučení Beneše za nedisciplinovanost, kterou nechápu, jsme se dostali do situace, do které jsme se dostat nechtěli. Soupeř neměl nikoho na střídání, mohli jsme jej fyzicky přehrát, jenže to v deseti moc nejde. Bod byl dnes maximem,“ litoval po zápase trenér domácího mužstva Daniel Devera. „Škoda penalt, ale nekopali jsme je dobře,“ nehledal výmluvy zavidovský kormidelník.

Branky: 11. Korčák- 30. Milfait, rozh. pen. Nedvěd. Rozhodčí: Palek. ŽK: 2:1. ČK: 35. Beneš (Zavidov). Diváci: 90. Poločas: 1:1.
FC 05 Zavidov: A. Kraus – L. Kapoun (81. Vitner), Havel, V. Beneš, Zuda – Šíma (77. Jančařík), Dvořák, D. Štiller, Hanych (71. Klouček) – Krejčí (66. Žďánský), Korčák.