Libčice jsou určitě dobrým adeptem na případný postup výš. Mají pěkný areál, navíc skvělé fanoušky, kde jinde by na klub z dalekého Rakovnicka přišlo dvě stovky diváků? I proto doma Libčice ztrácí jen výjimečně, doma jen remizovaly s Velkou Dobrou a padly se Lhotou, naopak hned dva sokové včetně Zavidova si v sezoně vezli domů devítigólový nášup.

Takovou velikonoční pomlázku brankář Bečirovič nedovolil, nicméně kvalita byla od začátku na straně Libčic. Ty proměnily až několikátou šanci, když Beneš sice hlavičkoval jen do břevna, ale míč se k němu vrátil a druhá hlava už byla úspěšná.

Lány (v modrém) nedaly v posledním zápase sezony šanci Zavidovu a vyhrály 5:0.
Poslední Zavidov se čtvrtých Lán nelekl, hosté musí na první výhru dál čekat

Za chvíli zvýšil Paluka, tam se ale hosté zlobili na rozhodčího, že neodpískal podle nich jasný faul na Sedláčka. Aby toho nebylo málo, Hrdina dal i třetí gól a uzavřel tak produktivní desetiminutovku Libčic.

Před půlí sice David Minařík po standardce snížil, ale favorit nenechal nikoho na pochybách, komu bude zápas patřit. Šance sice i po obrátce pálil, a tak ho mohl dvakrát vytrestat Adam Vitner, ale ani on z dobrých pozic nic nevytěžil, a tak nakonec měl poslední slovo opět Paluka, který v závěru pečetil na 4:1.

Další povedený zápas Sokola Mšec/Nové Strašecí (v bílém). Doma přejel Baník Švermov 6:0 a posunul se do čela I. B třídy.
U chmelnic se slavil hattrick, třicítka i posun do čela. Baník bez osy nestíhal

„Dvě kola jsou za námi a nic jsme z nich nevytěžili. Jestli chceme pomýšlet na záchranu, musíme začít konečně bodovat,“ má jasno trenér Jan Sklenář a a šéf hředelského klubu Miroslav Sláma dodal na klubových stránkách: „První dvě kola jsme měli těžké soupeře z čela tabulky – sobotní duel se Lhotou už ale hodně napoví. Věřím, že první klíčový záchranářský zápas zvládneme a že se udržíme ve hře o záchranu,“ napsal Sláma.