Jedomělice – Lány 4:1

Úvodní čtvrthodinka zápasu přinesla hned tři branky. Již v 6. minutě vykombinovali Mrština s Nedvědem šanci pro Drbotu a ten se nemýlil – 1:0. Radost domácích ještě nedozněla a rázně jí vyrovnávací brankou přeťal hostující kanonýr Balík – 1:1. Jenže ve 14. minutě oplatil Drbota přihrávku Mrštinovi a ten se nemýlil – 2:1. Ve zbytku poločasu se skóre nepohnulo.

Ve druhém poločase čekali domácí v pozorné obraně na příležitosti k protiútokům a hosté se do mnoha šancí nedostávali. Branku tak vstřelil jedomělický Radošinský dvacet minut před koncem přímo z rohu – 3:1. Stejný hráč ještě nastřelil tyč Javůrkovybranky a v závěru po parádní individuální akci pečetil svým druhým gólem výsledek utkání – 4:1.

„Momentálně si procházíme herní krizí a nepředvádíme výkony, jaké bychom si představovali. Máme to v hlavách. Nechce se mi hodnotit výkon rozhodčích, ale nebyl optimální. Největší vinu na prohře neseme ovšem my sami,“ uznal po utkání trenér poražených Jaroslav Cafourek.

Branky: 71. a 87. Radošinský, 6. Drbota, 14. Mrština – 7. Balík. Rozhodčí: Nerad. ŽK: 4:4. Diváci: 110. Poločas: 2:1.
SK Lány: Javůrek- Buršík, Loskot, Cafourek, Muller- Petr, Matějka, Mušálek, Putík- Reichl, Balík.