Unhošť – Zavidov 0:4

Hosté vstoupili do zápasu aktivněji a drželi častěji míč na svých kopačkách. V 11. minutě vysunul Dvořák Krejčího, ten si krkolomně zpracoval míč a poslal jej podél gólmana do sítě – 0:1. Ve 20. minutě vyrazil domácí gólman střelu Havla jen před Korčáka a ten pohotově vrátil míč do sítě – 0:2. A po půlhodině hry vysunul Havel Krejčího, který druhou brankou v utkání zvýšil na 0:3.

Do druhé půle nastoupili domácí s viditelnou snahou o zkorigování výsledku. Vypracovali si mnoho standardních situací, zejména z kopaček Asníka létal do vápna Zavidova jeden centr za druhým, ale obrana v čele s gólmanem Krausem s vypětím všech sil odolávala. Naopak v 81. minutě se parádní ranou do šibenice trefil po faulu na Dvořáka Hanych a pečetil výsledek utkání na 0:4.

„Byli jsme velice efektivní a v první půli proměnili všechny šance, které jsme si vypracovali. Druhá půle byla v režii domácích a my jsme se nemohli dostat do hry a byl to z naší strany boj,“ uvedl po zápase trenér hostujícího celku Daniel Devera. „V tomto horkém počasí musím ocenit kluky za to, jak dřeli a ač to z naší strany nebyl žádný extra fotbal, vítězství jsme si zasloužili, urvali a moc si ho vážíme. Chci také ocenit výkon rozhodčích a domácích,“ dodal spokojený trenér lídra tabulky.

Branky: 11. a 32. Krejčí, 20. Korčák, 81. Hanych. Rozhodčí: Divílek. Bez karet. Diváci: 70. Poločas: 0:3.
FC 05 Zavidov: Kraus – Zuda (72. Houdek), Havel, Klouček, Kapoun – Šíma (45. Skoupý), Vitner, Dvořák, Hanych – Krejčí, Korčák.