Když dal lánský Martin Reichl v 5. minutě už svůj druhý gól, asi domácí netušili, že je čekají větší problémy než chlapy z blízké hájovny. Mšec hraje na jaře s posilami úplně jinak než na podzim, po neplánované přestávce už ve 20. minutě (kvůli sněhovému přívalu) snížila a po změně stran deklasovala soka dalšími čtyři mi trefami. Posily opět dělaly výsledek, protože playmaker Říčka snížil, a L. Skoupý ve druhé půli dvěma góly obrat jistil. Trefili se ještě hned po pauze Ploch a pak bojovník Kapek.

„Týden jsme se připravovali na Buršíka, o kterém jsme věděli, že je rychlý a důrazný, ale bohužel po dvou vyhraných soubojích připravil Reichlovi dvě branky,“ popisoval zlý úvod kapitán Mšece Ondřej Zázvorka.

Jenže Lány pak nepochopitelné odešly a do konce duelu už si nic pořádného nevypracovaly.

Kněževes (v zelenkavém) přehrála doma po boji Roztoky - po penaltách 2:1.
FOTO: Okresní přebor: týmy ze špice smírně, Lužná s Olešnou si zastřílely

Na druhé straně snížil Říčka, když z úhlu nachytal Javůrka ranou na přední tyč, zatímco gólman čekal přihrávku. Po sněhové přestávce šel sám na brankáře Ploch, ale bombou trefil pouze tyč.

Vše si vynahradil hned po pauze, kdy vyrovnal. Mšec přebrala definitivně otěže a zápas přelomila na svou stranu. Dva góly dal L. Skoupý a mohly být i tři, jednou totiž v jasné šanci přehodil s gólmanem i branku. „Druhy poločas už byl jednoznačně v naší režii hostů a troufám si říct, že rozdíl mohl být vyšší,“ dodal spokojený Ondřej Zázvorka.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...