První půle patřila hostům, kterým pomohla branka již v 8. minutě. Žďánský napadal domácí obranu, byl nastřelen Kollárem a míč se dostal ke Korčákovi, který svůj únik bezpečně proměnil – 0:1. I přes další šance hostů se skóre pohnulo až ve 28. minutě, kdy se po rohu Štillera prosadil hlavičkující Hanych – 0:2. Ve 38. minutě přidal Hanych hlavou další branku a zdálo se, že je rozhodnuto – 0:3. Domácí to však nezabalili a minutu před pauzou Hájkem snížili, když domácí útočník využil Lisnerovy nabídky a hlavou přehodil Krause – 1:3.

Druhá půle patřila naopak domácím. Snížení přišlo v 67. minutě, když Tauš využil Vrábíkova centru a poslal míč do sítě – 2:3. Stejný hráč mohl dokonce vyrovnat, ale z malého vápna přestřelil hostující branku. Výhru Zavidova mohl pečetit Havel, který měl k dispozici penaltu po faulu na Žďánského. Domácí gólman Beneš mu ji však zneškodnil. Jelikož chvíli před koncem těsně přestřelil branku z trestného kopu Vrábík, odvážejí si hosté všechny body.

„Zavidov byl v prvním poločase lepší, po právu vedl. My jej naopak prospali. Ve druhém jsme dominovali a měli i šance na srovnání, ale zradila nás koncovka. Oba týmy přispěly k tomu, že se odehrál velice korektní zápas,“ hodnotil okresní derby trenér rezervy Tatranu Rakovník Václav Eck.

„Zápas dvou rozdílných poločasů. První patřil nám a po třech hrubkách domácích jsme zaslouženě vedli. Druhý byl v režii domácích a my se z něho musíme poučit a rychle na něj zapomenout. Jsem spokojen jen s prvním poločasem,“ byl i přes vítězství celkem kritický ke svému mužstvu trenér Zavidova Daniel Devera.

Tn Rakovník B – Zavidov 2:3

Branky: 44. Hájek, 67. Tauš- 28. a 38. Hanych, 8. Korčák. Rozhodčí: Kuba. Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 1:3.
Tatran Rakovník B: A. Beneš – M. Kučera, Vrábík, Kollár, Zaspal – Makram, Tauš, Lisner, Vávra – Vojtek, Hájek.
Zavidov: Kraus – Krejší (88. Skoupý), V. Beneš (61. Vitner), Havel, Kapoun (67. Zuda) – Knor, Klouček, D. Štiller (78. Jelínek), Hanych – Korčák, Žďánský.