„První poločas se mi ale vůbec nelíbil, u našeho výkonu bych snad i usnul. Museli jsme se v přestávce trochu probrat domluvou a nějakými změnami v sestavě, pak to teprve mělo parametry,“ hlásil nakonec spokojený trenér Rakovníka Jaroslav Hamouz.

Jeho tým ale vedl už do pauzy, když se po penaltě, kterou i domácí kouč označil za dost přísnou, prosadil Pucholt.

Po přestávce už domácí vládli. A dávali pěkné branky po kombinacích často do prázdné branky. Takhle připravil Bohatý gól na 2:0 pro Červeného. Pak unikl skoro z půlky sám na gólmana a přesně ho obstřelil.

Následně Červený vybídl ke čtvrté brance Saba a Rakovník v těch chvílích exceloval. V poslední minutě ještě střídající Kýzl využil další pěkné akce ve formě hrajícího Červeného a stanovil konečný účet. „Nakonec jsme spokojeni, ale ve Vestci bude potřeba, abychom začali hrát dobře už na začátku zápasu,“ varuje Jaroslav Hamouz.

SK Rakovník – Votice 5:0 (1:0). Branky: 32. Pucholt (PK), 53. Červený, 62. Bohatý, 65. Sabo, 90. Kýzl. Rozhodčí: Stránský. Diváků: 200.

Rakovník: Zach – Vydra (46. Žďánský), Šindler, Severin, Pucholt – Turbák (70. Holý), Čadek, Valcha (46. Sklenka), Sabo (75. Paušíma), Červený – Bohatý (75. Kýzl).


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...