Běžela 75. minuta zápasu, když byl hostující Krupička faulován ve vápně a Ján Ducár zahrával pokutový kop. Už svůj druhý, ale zatímco prvním zvyšoval na 0:2, teď potřeboval vyrovnat na 3:3. Bombou však pomalu přepůlil břevno domácí brány, domácí z bleskového brejku využili promáchnutí Neužila a střelec Faktor dal zlomový čtvrtý gól. „Bohužel, tohle nás popravilo, případnou remízu už bychom nepustili,“ konstatoval trenér hostů Jan Mrázek.

Jeho tým hrál od začátku i bez opor Kučery, Svobody, Trégra, Erby nebo L. Mrázka velmi dobře. Ve formě hrající Kapek proskočil obranou a zavěsil na 0:1, pak Krupičku sestřelil brankář Kindl a Ducár z penalty zvýšil.

Domácí pomohla poslední minuta a špatný odkop brankáře Klímy. Šel po zemi a Servus si ho chytil a ukázal mistrnou kopací techniku – 1:2.

Slavoj Kladno - FK Lány 4:2, I.B.tř. 21. 10. 2023
Hudousek se vrátil s velkou fanfárou, vystřelil Slavoj proti Lánům tři body

Tohle Dobrou nakoplo a po pauze hrála mnohem lépe. Únik vyšel Ondráškovi, jenž vyrovnal, pak se prosadil poprvé Faktor po přihrávce pod sebe. „Dělali jsme v té chvíli zbytečné chyby a byli málo odvážní,“ litoval Jan Mrázek.

Přesto jeho tým mohl ze zmíněné penalty zase vyrovnat a udržet druhé místo v tabulce. Po zkažené penaltě jinak velké opory Ducára a další trefě Faktora už bylo ale jasné, že body zůstanou v krásném areálu Čechie, i když emoce docela prýštily. Ty však k derby Dobré a Strašecí patří už delší dobu, hostující Janoušek pak neudržel nervy a dostal červenou kartu za úder protihráče (76.). „Bohužel se nechal vyprovokovat. Celkově to mělo nepřátelskou atmosféru a ta kazila jinak herně hodně nadstandardní zápas,“ dodal Jan Mrázek.

Velká Dobrá – Mšec/N.Strašecí 4:2 (1:2). Branky: 45. Servus, 48. Ondrášek, 64. a 75. Faktor - 13. Kapek, 43. Ducár (PK). Rozhodčí: Šebela. ČK: 76. Janoušek (M/NS). Diváků: 150.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...