Lišany – Družec 0:8

Již v šesté minutě lišanští fotbalisté nepohlídali náběh rychlonohého družeckého Rouška, který dostal míč za obranu a přehodil vybíhajícího Z. Řepku. V 17. a 19. minutě stejný hráč dvěma góly potrestal obrovské chyby v lišanské rozehrávce a utkání tak prakticky rozhodl.

Největší šancí Lišanských byla za stavu 0:3 střela L. Řepky, kterou gólman hostí vytlačil na tyč. Zápas se nicméně už prakticky dohrával, do půle se ještě jednou trefil Rouček a ve druhé půli frustrovaní domácí hráči, pokud už získali míč, vzápětí jej zase ztratili špatnou přihrávkou. V pohodě hrající hosté si na druhou půli schovali další čtyři trefy.

„Důstojné rozloučení se soutěží se nakonec nekonalo, neboť jsme předvedli hodně odevzdaný výkon. Na mužstvu leží deka, látáme sestavu, chybí zranění hráči a forma některých zbývajících šla hodně dolů. Za téhle situace se letní přestávka jeví jako vysvobození,“ ulevil si po posledním střetnutí sezony trenér Lišan Václav Švelch. „Věřím, že nám přestávka prospěje, hráči se dají dohromady a dobře připraví na příští sezonu v okresním přeboru,“ věří kouč.

Branky: 6. , 17. , 19. a 42. Rouček, 72. a 78. Hlusička, 58. Zieber, 60. Čurda. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 1:1. Diváci: 20. Poločas: 0:4.
SK Lišany: Z. Řepka – Kindl, Ledvinka, Haifler, Feher – Bagi, Medřický, Chládek (46. Karvai), Hanzl, L. Řepka – Krůta (75. Mutinský).