Není lehké přijít na to, proč Zavidov jeden týden porazí první Hostouň 7:4 a o pár dnů později prohraje na hřišti Klobuk 0:6. Přitom Klobuky před časem padly v Hostouni 1:13…

Je však pravdou, že tenhle soupeř Zavidovu nevoní, prohrál tady už potřetí. „Jde na nás parta Islanďanů a jejich důrazný fotbal nám smrdí, nechutná. Jediné, čím mohu výkon trochu omluvit, je tragický terén,na kterém míč strašně skáče,“ kroutil hlavou trenér Daniel Devera, podle něhož byla jediná šance, jak uspět, proměnit na začátku dvě šance. „byli naše jediné, ale pak by ten zápas byl jiný. Takhle jsme dostali před pauzou na 2:0 z penalty, pak jsme na ně chtěli vlétnout, ale dáme špatnou malou domů a skvělý střelec Svoboda nám ji vezme. Pak už to bylo špatně,“ dodal zklamaný Devera.

Lánům chybí už tři kola Milan Petr a proti Braškovu to bylo cítit. Soupeř přijel posílen výhrou v Jedomělicích a nečekaně uspěl i u obory. Petra chtěl nahradit Reichl, ale svou velkou šanci nedal. Na druhé straně Javůrek reflexivně vyrazil ránu Krovozy. Před půlí si došel pro faul zkušený Brodský a ex-unhošťský Šimáček proměnil pokutový kop – 0:1. Navíc brzy po obrátce vyšel Braškovu brejk a Hoda zvýšil. Lány se z problému už nedostaly, i když šance měly. trefily ale břevno, a když už padesátník Pejša dal špatnou mapou domů, ještě starší brankář Zlata lapil.

Ve Slaném dobře zabojovala Mšec. Zase sotva lepila sestavu, zdravých hráčů má zoufale málo, přesto měla na hřišti aspiranta na postup i šance. Nakonec ji porazil po zranění uzdravující se zkušený Slaňák Volek dvěma góly. V závěru hosty aspoň trochu potěšil čestnou brankou Heller.

Lubná si asi bude přát, aby béčko Kladna postoupilo, protože jestli proti někomu nehraje doma ráda, tak je to právě tenhle tým. Loni jí dal Dejčmar pět branek a skončilo to debaklem 0:8, letos byl pětigólový zase Matěj Šnobl. Posila z áčka Kladna, odchovanec Tatranu Rakovník, řídila debakl Lubenských 1:9. Nutno říci, že domácí bojovníci tentokrát neměli šanci od samého začátku.


Načítám tabulku ...