Zavidov – Vinařice 4:1

V úvodu měl šanci Žďánský, ale těsně minul. Ve 23. minutě střílel z hranice vápna Krejčí, gólman míč vyrazil a Dvořák bez problémů poslal domácí do vedení – 1:0. Ve 35. minutě se po faulu na Žďánského trefil nádhernou střelou do šibenici Štiller a zvýšil vedení – 2:0. Další šance domácí nevyužili.

Druhý poločas byl opakem prvního. Po hodině hry snížil střelou podél Krause Zelenka – 2:1 a hostů bylo plné hřiště. Domácím vázla kombinace a tak spoléhali na rychlé brejky. Jeden z nich využil v 83. minutě Šíma, když doklepl míč do sítě po akci Korčáka – 3:1. A o dvě minuty později Korčák vyslal do úniku Krejčího, který suverénně šanci proměnil – 4:1.

„S prvním poločasem jsem byl kromě úvodních deseti minut spokojený, kluci se dostali do tempa a vytvořili si dostatek šancí na to, aby byl výsledek lepší než dva nula. Druhý byl ovšem hororový, soupeř byl jasně lepší a my se nemohli dostat do hry. Naštěstí se mu nepodařilo vícekrát skórovat,“ radoval se domácí trenér Daniel Devera. „Za výhru jsme nesmírně rádi a z druhé půle si musíme vzít velké ponaučení, takto opravdu hrát nechceme. Děkuji divákům za trpělivost, že to s námi vydrželi a drželi palce až do konce,“ nezapomněl na fanoušky trenér vítězů.

Branky: 23. Dvořák, 35. D. Štiller, 83. Šíma, 85. Krejčí – 60. Zelenka. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:1. Diváci: 93. Poločas: 2:0.
Zavidov: Kraus – Kapoun, Havel, Klouček, Hvězda – Krejčí, Knor, Štiller(82. Šíma), Dvořák (45. Zuda) – Korčák, Žďánský (62. Hanych).

Miloslav Doležal