Strašecí po nezdarech se Zdicemi či Velkou Dobru potřebovalo na půdě ještě více ohroženého Sedlece bodovat a hlavně se chytit. Jenže dál mu chybí zranění borci jako Svoboda nebo L. Mrázek, kvůli horečce se omluvili Krupička a Holubem a J. Mrázek musel po deseti minutách z placu kvůli zranění nohy.

Týmu pomohl první brankou Ducár, který trefil trestný kop ze třiceti metrů parádně. Pak už přišly chvíle Hejduka. Nepříjemně hrající domácí využívající dlouhých nákopů byli dvakrát faulováni ve vápně Ducárem a pak na hranici šestnáctky Nováčkem, ale Tomáš Hejduk bravurně obě penalty zlikvidoval.

Vzápětí domácí trestal ještě znovu Ducár dalším mazáckým trestňákem – 0:2! A to ještě do půle napálil Podzemský břevno!

Po pauze to Sedlec ještě zkusil, mocně bubáky přitlačil, ti se ale ubránili, jednou je zase podržel Hejduk a pak udeřil po Nováčkově akci ze samostatného úniku Podzemský. Sklenka pak ještě trefil břevno a zápas se už jen dohrával.

„Jak nám scházelo v minulých zápasech štěstí, tak teď jsme ho měli. Ze začátku to tak nevypadalo, když vypadli dva hráči a já se zranil, ale podržel nás úžasně Tomáš v bráně a Ducy dal krásný góly,“ radoval se trenér Jan Mrázek, jehož tým by potřeboval ještě zvládnout malé derby s Libušínem. "Pak bude dva týdny přestávka a snad se dáme nějak dohromady," dodal šéf party bubáků.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...