Jenže Hředle nastoupily hodně oslabené, a tak šlo od první minuty hlavně o souboj zmíněného Bečiroviče s domácími borci. Brankář hostů čapal famózně, ale ani to nestačilo a v půli už to bylo 5:0. Až pak se příval branek trochu zastavil a dokonce se dostalo i na hosty. Sláma s T. Vitnerem procedili míč k A. Vitnerovi a ten korigoval na 5:1. Pak už přece jen zase skórovali lepší domácí.

Hředelský kouč Jan Sklenář napsal, že kombinace velkých problémů, tedy absencí a nezdravým strachem ze soupeře, byla logickým a spravedlivým vyústěním výsledku zápasu. „Od první minuty to bylo jen o tom, jak dlouho nás nechá Javor (Bečirovič) ve hře. I přes všechnu jeho snahu to vydrželo pouhých dvacet minut. Javor měl během zápasu snad více zásahů než Dominik Hašek v NHL a jediný snesl nějaké měřítko,“ mínil kouč a doplnil, že po obrátce se jeho tým malinko zlepšil.

Tuchoměřice – Hředle 7:1  (5:0). Branky: 15. Valášek, 21. Hochman, 26. Sulík, 36. a 73. Šahini, 45. a 85. Vegricht – 62. A. Vitner. Rozhodčí: Divilek. Diváků: 100.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...