Slavoj začal nadějně a dvě pěkné rány Ziebera a M. Hrubého ho brzy uklidnily. Jenže až moc a chvilku před přestávkou snížil polonůžkami Bejbl. "I tak byla v kabině bouřka, takhle jsme první půli odehrát nechtěli," hlásil lánský Milan Petr, a ani domácí Tomáš Abrham nebyl moc spokojen. "Zápas byl 40 minut v naší režii a vypadalo ze to bude poklidný, ale pak jsme naši největší slavojskou bolesti - nedisciplinovaností - doslova darovali hostům po hrubé chybě gól," mračil se hrající kouč domácích.

Lány gól Bejbla a poločasová rozmluva nakoply a ve druhé části dlouho zápas ovládaly. Buršík vyrovnal na 2:2, navíc trefil tyčku, šance měli i bráchové Kedroňové nebo Reichl.

Zdroj: Bohumil Kučera

Jenže Kolumbiče už nikdo nepřekonal a deset minut před konce domácí nasadili uzdraveného Marka Hudouska. Ten stál od prvního kola a jak měl velkou chuť ukázal po pár okamžicích, kdy po standardce zůstal volný na zadní tyči a těžkým kopem skóroval. V poslední minutě ještě Hudousek výborně vyřešil protiútok, kdy vyslal do samostatného nájezdu Ziebera a ten šanci zkušeně využil.

SK Kladno B - Spartak Příbram 1:1 / 1.A. tř.  / 21. 10. 2023
Gól z padesáti metrů béčko Kladna nepoložil, červená byla ale navíc

"Hodnotil bych čtyřicet minut, kdy jsme hráli tak, jak se chceme prezentovat. A ještě vyzdvihnu, že Slavoj není jen o hvězdách, ale o širokém kádru, díky kterému se ten zápas zvládl za tři body.

Milan Petr naopak přiznal, že ze zápasu byl dva dny naštvaný a to prý je slabé slovo. "Začali jsme špatně, možná i proto, že někteří kluci hrají přes bolest. Ale po přestávce jsme dominovali a určitě jsme měli zápas překlopit na svou stranu. Ale bych klukům vyčítal, když vidím, že Zlín dostane v lize devět kousků," mávl nakonec rukou a už se dívá dopředu na důležitou bitvu se Hředlemi, kde vyměnili trenéra.

Slavoj Kladno - Lány 4:2 (2:1). Branky: 25. a 90. Zieber, 33. M. Hrubý, 82. Hudousek - 38. Bejbl, 70. Buršík. Rozhodčí: Němeček. Diváků: 55.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...