Program zahájilo sobotní dopolední střetnutí na Slavoji Kladno, který ještě potřeboval pro jistotu záchrany bod a s Libušínem ho získal. Remízu 1:1 klidně můžeme označit přídomkem Já na bráchu, brácha na mě, protože skóre otevřel domácí David Hrubý, ale jeho starší brácha Jan v závěru z penalty vyrovnal. Jen nejmladší Matouš si góly v sobotu nedal…

Slavoj Kladno – Baník Libušín 1:1 (0:0). Branky: 62. D. Hrubý – 82. J. Hrubý.

Konec soutěže se povedl Braškovu, naopak Hředlím vůbec. Podle toho vyzněl i výsledek sobotního utkání, v němž skvěle začal Matěj Hudousek a po dvaceti minutách a jeho dvou gólech to vypadalo, že se chce ještě dodatečně nominovat na Euro. Pak už mu prach zvlhl, ale pálili další, Brodský je jistota a Jaroslav Korpa vše uzavřel. Někdejší skvělý střelec už hrává spíš za béčko, ale pořád umí shoot and goal!

Hředle – Braškov 1:4 (0:2). Branky: 71. Minařík – 2. a 20. Mat. Hudousek, 50. Brodský, 75. Korpa.

Devět minut stačilo Lánům, aby zásluhou střelců Mušálka, Reichla a Chalupy utekly domácí Dobrovízi na třígólový rozdíl, který už domácí vítěz soutěže nedotáhl. Lány jsou tak jediným celkem, který s Dobrovízí za celou sezonu neprohrál a pořád ještě útočí na stříbrnou příčku, když na Libčice ztrácí jediný bod. Také se může stát nejlepším týmem reprezentujícím OFS Rakovník.

Dobrovíz – Lány 1:3 (0:3) Branky: 55. Racocha – 22. Mušálek, 27. Reichl, 31. Chalupa.

Souboj týmů, které sestupový osud znají delší čas, ale sympaticky bojují dál a sázejí na mladé hráče, což jim dává dobrou naději do budoucna. Hosté vedli trefou Kapouna, ale nezvládli konce poločasů. V závěru prvního vyrovnal mladý Kraus a na konci zápasu (88.) rozhodl Doubek.

V 83. minutě nastoupil za domácí po dlouhém zranění Tomáš Marek, legenda kladenského fotbalu, jednonásobný reprezentant, který se takto rozloučil s dresem Švermova. Teď se vrátí do Hostouně, kde by měl pomáhat s vedením B mužstva.

Švermov – Zavidov 2:1 (1:1). Branky: 43. Kraus, 88. Doubek – 19. Kapoun.

Lhota už v neděli svůj osud definitivně znala, zachránit se může jedině nějakým administrativním zásahem. Libčice byly na jejím hřišti lepším týmem a potvrdily svoje druhé místo. Hájit ho budou v sobotu na Velké Dobré.

Lhota – Libčice 1:4 (1:3). Branky: 27. D. Danylych – 3. Tenkl, 17. Beneš, 33. Faigl, 76. Voinikov.

Béčko Hostouně neomlouvá ani to, že klub už sází v závěru sezony hlavně na dorostence a připravuje je na okresní přebor. 0:15 je prostě moc. Velká Dobrá v Lidicích zářila, střelecky dominoval Jindřich Faktor, jenž nasázel šest branek. Polovinu jich stihli Patrik Ondrášek a Vladimír Kolmistr.

Doberáci si ještě mohou sáhnout na medaili, museli by však v posledním kole porazit doma Libčice.

Hostouň B – Velká Dobrá 0:15 (0:7). Branky: 12., 19., 29., 31., 41. a 82. Faktor, 15., 37. a 85. Ondrášek, 22., 52., 56. Kolmistr, 65. Havlíček, 72. Menšík, 78. Servus.

Po vážném zranění mšecko-strašeckého Patrika Svobody nebyl dohrán zápas ve Vraném. Bývalý prvoligový borec utrpěl zlomeniny lýtkové a holenní kosti, ještě večer ho lékaři čtyři hodiny operovali. Přejeme co nejméně bolesti a rychlé uzdravení.

Vraný – Mšec/Nové Strašecí 2:0 nedohráno. Branky: 17. Fedrhanc, 33. Kostovčík.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...