Lánský útok je kompletně vyautován, naskočit nemohli Reichl a tentokrát ani Buršík. A tak museli na hrot Slezák a stoper Mušálek. Právě jeho vysunula posila z Tuchlovic Marcel Kedroň do sóla a Mušálek nezaváhal. To už ale jen vyrovnával, protože jako první se trefili trochu šťastně hosté, když jejich centr prošel až do sítě.

Emoce přinesla 35. minuta, kdy domácí žádali pokutový kop za ruku, ale rozhodčí Tomáš Petr byl jiného názoru. Jak už to bývá, z brejku hosté zvýšili Vegrichtem, a tak olej přilitý do ohně způsobil pořádné lánské nervíky.

Domácí ale dál hráli s favoritem výbornou partii. Na parádně připraveném trávníku, na němž čtyři hodiny poctivě dřel předseda David Dudášik (tomu se říká láska k fotbalu!), který neponičila ani průtrž mračen vypuknuvší ve 40. minutě, mohli domácí i srovnat.

SK Rakovník B (ve žlutém) na závěr podzimu uhrál remízu 0:0 s Jílovištěm.
Premiérový gól Kopřivy udělal radost Slanému, na Rakovník se kouč mračil

Právě tuchlovická posila Kedroň šla sama na kasu, ale nedal a ke vší smůle se po chvíli nechal vysypat jeho brácha Marek. V deseti už koncovku Lány nedaly a naopak Stehno jistil výhru lídra tabulky.

„Los k nám nebyl přívětivý, teď už ale musíme začít vyhrávat,“ burcuje tým záložník a tahoun mužstva Milan Petr, který kromě zmíněného Davida Dudášika a jím připraveného trávníku chválil i spoluhráče. „Hráli jsme dobře a bod si zasloužili. Tenhle zápas nás dost mrzí,“ přiznal a slíbil, že v Lubné tým zabojuje a pokusí se vyhrát.

Lány – Tuchoměřice 1:3 (1:2). Branky: 19. Mušálek - 11. Valášek, 35. Vegricht, 90. Stehno. Rozhodčí: Petr. Diváků: 90.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...