„Budu hodnotit hlavně výkon našeho mužstva a ten byl velice dobrý. Nechybělo nám nasazení, nechyběla nám bojovnost,“ hledal po další porážce pozitiva hrající asistent trenéra Nového Strašecí Jan Mrázek.

Hosté těsně po přestávce vyrovnali, ale pak třikrát inkasovali. Čtvrtý gól padl z pokutového kopu. Poslední slovo měl sice strašecký L. Mrázek, ale to už na vítězství domácích nemohlo nic změnit. „V naší se našly i taktické chyby. Máme mladý tým a musíme na jejich odstraňování stále pracovat. Soupeř má kvalitní tým, i přesto jsme s ním hráli vyrovnaný zápas. Góly jsme dostávali hlavně po standardních situacích, Komárov má dost vysokých hráčů. Důležité pro mě ale je, že všichni hráči, od prvního do posledního co byli na hřišti, zaslouží pochvalu. Včetně nového hráče Nováčka. Věřím, že když budeme podávat takové výkony v dalších zápasech, že začneme dělat body a budeme soupeřům rovnocenným protivníkem,“ dodal Jan Mrázek.

Komárov – Nové Strašecí 4:2

Branky: 29. a 65. Mojdl, 60. Vaníček, 70. Pužík (z PK) – 48. Elsnic, 76. L. Mrázek. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 1:3. Diváci: 170. Poločas: 1:0.
Nové Strašecí: Kleinmond – Mžourek, Bláha, Nováček (83. Libecajt), Gregor, Hartman, Čech, Zíb, Titlbach, Elsnic (72. Krupička), L. Mrázek.