Co stojí za zavidovským zkratem? Hlavně první půle, v níž Kladenští dominovali. Na koně je posadili sami domácí hrubkou po minutě hry, kterou potrestal Veiner, hlavní shooter duelu. Později dal ještě jednu branku, mezitím se prosadil ještě Jančí, po 24 v sezoně! „Kluci hráli perfektně, byl to nejlepší jarní poločas,“ rozplýval se trenér Kladna B Tomáš Abrham.

To domácí byli nešťastní, neustále jim jeden hráč vyplouval a nestíhali bránit.

Vše se změnilo po pauze, když si vše vyříkali. Hra se vyrovnala a ke konci přišla i zápletka. Po standardce snížil Klouček (72.) a domácí ožili. Po zákroku na Ždánského však marně žádali pokutový kop a poté se povedl trestňák Kučerovi, jenže Vokoun se vyšplhal do šibenice jako kdyby nosil jméno Courtois nebo De Gea…

Velká Dobrá (v bílém) otočila derby na hřišti Nového Strašecí a vyhrála překvapivě 5:3.
Sedm fíků, jedna červená. Parádní zápas ve Strašecí ovládlo vynikající Jíloviště

„Tam nás tedy podržel hodně, protože to mohla být komplikace,“ uznal Tomáš Abrham, zatímco domácí Daniel Devera byl zklamán, podle něj se měla pískat penalta. „Rozhodčí pískali dobře, týmy chtěly hrát, ale v tomhle momentu si myslím, že pískat měl. Po zákroku přestal hrát i hostující hráč,“ štvalo ho, protože pak by jeho mužstvo přece jen ještě mohlo se zápasem něco udělat.

„Každopádně jsme pokazili první poločas a trochu to jde i za mnou, jak jsem zvolil sestavu. Nicméně Kladno bylo pohybově lepší a využilo toho," řekl.

Tomáš Abrham byl rád, že si mužstvo výkon jara nechalo právě do Zavidova, kde proti němu stál ohromně kvalitní soupeř. „Máme za sebou další krok a koukáme už na příštího soupeře, dál ne!“ odmítl soustředění na dohrávku s Hostouní, která zřejmě rozhodne o postupujícím.


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …