Je fajn zahrát si v nádherném příbramském areálu, ale horší je dopolední čas výkopu, na který Rakovničtí nejsou vůbec zvyklí. Možná proto hráli v první půli bídně a jen díky skvělému brankáři Peškovi a domácí zoufalosti v útoku se skóre neměnilo. „Začátek byl od nás katastrofální, Pešek tam chytil dva tři jisté góly,“ zlobil se na tým trenér Jaroslav Hamouz.

Po obrátce už to bylo herně v pořádku, zejména prvních 25 minut se hostům herně povedlo, ale teď zase pálili šance oni. „Ten zápas mohl klidně skončit 5:5, bylo neskutečné, co hráči neproměnili. A brankáři na obou stranách byli muži zápasu,“ mínil Hamouz.

Fotbalový míč
Kam za fotbalem na Rakovnicku? Zavidov potřebuje zlomit běh dějin

Když už se zdálo, že výsledek skončí bez branek, tak rozehrál Červený rohový kop na Turbáka a ten na zadní tyči zamířil přes celou bránu do sítě.

„Výhra je tentokrát trochu šťastná a pro domácí je výsledek krutý. Nicméně i my jsme měli při některých domácích zápasech smůlu, teď se to otočilo. Ale představuji si lepší výkon, 25 dobrých minut mi nestačí,“ řekl Jaroslav Hamouza dodal, že i když se jeho tým přiblížil vedoucícm Tuchoměřicím (jen remizovaly doma s Kladnem B 3:3), zůstává dál nohama pevně na zemi.

Sp. Příbram – SK Rakovník 0:1 (0:0). Branka: 87. Turbák. Rozhodčí: Louda. Diváků: 1350.

Rakovník: Pešek – Ždánský, Bohatý, Pucholt, Červený, Severin, Turbák, Sabo, Wajshajtl, Čadek Kýzl. Střídali Itner, Mezei, Vydra.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...