Domácí začali utkání velmi dobře a již v 6. minutě je poslal do vedení Ducár – 1:0. Hosté sice Janouškem vyrovnali, ale Pelc a Jan Červený získali rakovnickým fotbalistům ještě do poločasu dvougólové vedení – 3:1.

Když hned v úvodu druhé půle zvýšil Ducár na 4:1, zdálo se být rozhodnuto. Jenže v 53. minutě snížil Janoušek na 4:2 a o čtvrt hodiny později stejný hráč dokonal hattrick – 4:3. Hosté pokračovali ve zlepšeném výkonu a výsledek zcela otočili. Nejprve v 69. minutě vyrovnal Volf a za dalších osm minut Šorna poslal Jíloviště do vedení – 4:5. To svoji čtvrtou brankou v zápase pečetil v závěru Janoušek – 4:6. Domácí tak prohospodařili výborně rozehrané utkání.

„Jsem naštvaný,“ zuřil po prohraném utkání trenér rezervy rakovnického SK Zdeněk Weis. „K zápasu mám jedenáct hráčů, bez možnosti střídání. Navíc dorostenci hráli včera, tak se nedivím, že fyzicky odpadli,“ přidal svůj postřeh kouč poraženého celku.

SK Rakovník B – Jedomělice 4:6

Branky: 6. a 47. Ducár, 32. Pelc, 45. Jan Červený – 25., 53., 68. a 81. Janoušek, 69. Volf, 77. Šorna. Rozhodčí: Vender. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 3:1.
SK Rakovník B: Buchlák – Mareš, Šindler, Čadek, Jirásek – Pelc, Kýzl, Mareš, Ducár – Kotaska, Jan Červený.

Miloslav Doležal