Nečekala se ztráta obhájce prvenství v soutěži - Poříčí nad Sázavou, na půdě nováčka z Libušína. Ten brzy odpověděl na penaltový zásah slabě hrajících hostů a po přestávce díky krásnému trestňáku Havrdy udeřil podruhé. Mužstvo z Kladenska ale tříbodovou výhru neudrželo. Poříčí s posilou Šenkeříkem z Libiše přidalo a zaslouženě srovnalo Balatou, jehož centr prošel až do sítě. V rozstřelu bylo Poříčí blíž výhře, ale pak selhali dva jeho exekutoři a slavil Libušín.

Až v koncovce se lámal zápas v Nespekách, kde šla Lhota do vedení v 84. minutě. Jenže v 90. minutě její obrana neuhlídala Mikolandu, který právě za Lhotu dlouho hrál a neodešel zrovna v dobrém. V rozstřelu byli i tady úspěšnější domácí.

Z fotbalového utkání krajského přeboru Vykáň - Slaný (3:2)
Slánští dvakrát neudrželi vedení a padli ve Vykáni

Cennou výhru má Vykáň, kde se dlouhou rozhodovali, zda vůbec do přeboru nastoupí. A nabité sestavě Slaného předvedli, že budou i dál silní. Přestože dvakrát prohrávali, nejenže srovnali, ale překlopili výhru 3:2 na svou stranu.

Těsné výhry slaví Kutná Hora i Příbram, nečekaně jasné vítězství pak přivezl nováček ze Hřebče ze hřiště Klíčan. Trefila se i největší letní posila, útočník a vnuk ex-mistra Evropy Jakub Dobiáš.

Výsledky: Libušín – Poříčí n/S 3:2 pk (1:1 25. Portužák, 71. Havrda - 23. Jíša (pen.), 81. M. Bohata), Nespeky – Lhota 2:1 pk (0:0, 90. Mikolanda – 84. Chlapec), Tuchlovice – Velim 2:0 (2:0, 19. Hadrika, 31. Pudil), Sp. Příbram – Hvozdnice 1:0 (1:0, 22. Rampa), Vykáň – Slaný 3:2 (1:2, 17. Koutenský, 75. Lesyk, 83. vlastní - 8. a 22. Hořejší), Kutná Hora – N. Strašecí 1:0 (1:0, 24. Kulhánek), Klíčany - Hřebeč 1:4 (0:1, 47. Vošta - 38. Dobiáš, 52. a 85. Sedláček, 63. Dvořák).

1. TJ SK Hřebeč 1 1 0 0 4:1 3 0 0
2. AFK Tuchlovice 1 1 0 0 2:0 3 0 0
3. FK ČECHIE VYKÁŇ 1 1 0 0 3:2 3 0 0
4. Sparta Kutná Hora 1 1 0 0 1:0 3 0 0
5. SK SPARTAK Příbram 1 1 0 0 1:0 3 0 0
6. SK Baník Libušín 1 1 0 0 2:2 2 1 0
7. TJ Sokol Nespeky 1 1 0 0 1:1 2 1 0
8. SK Posázavan Poříčí n/Sázavou 1 0 0 1 2:2 1 0 1