Tn Rakovník B – Klobuky 4:2

Úvod patřil domácím, kteří šli záhy do dvoubrankového vedení. Nejprve Vrána v 11. minutě parádně uvolnil M. Kučeru a ten placírkou uklidil míč do sítě – 1:0. O dvě minuty později vychytal Čížek Lisnera, míč však získal Vild a předložil jej Vránovi, jehož dělovka skončila v síti- 2:0. V 16. minutě mohl Vild zvýšit sám před gólmanem, ale míč nedokázal zpracovat a z protiútoku Svoboda snížil – 2:1. A za chvíli bylo po pěkné individuální akci Havlovce vyrovnáno – 2:2. Do konce poločasu se i přes šance na obou stranách skóre nezměnilo.

Druhý poločas začali hosté aktivně a jen díky třem výborným zákrokům Kuta byl stav nerozhodný. V 57. minutě byl ve vápně hostů faulován Kollár a Vrábík z penalty vrátil domácím vedení – 3:2. K vidění byly další šance před oběma brankami, ale prosadit se dokázal až v 84. minutě po přihrávce M. Kučery Vrána, když úspěšně zakončil svůj únik – 4:2. V poslední minutě neproměnil po faulu na Vránu M. Kučera penaltu, když trefil jen tyč hostující branky.

„Začátek zápasu nám vyšel, ale za stavu dva nula nedal Vild tutovku a my z protiútoku inkasovali. Vyrovnávací brankou se hosté rozjeli a velkou ofenzivní silou nám dělali problémy,“ hodnotil první poločas utkání trenér rezervy Tatranu Rakovník Václav Eck. „Ve druhé půli nás skvěle podržel Kut a my své šance proměnili. Výsledek mohl vypadat i obráceně,“ řekl kouč Tatranu.

Branky: 13. a 84. Vrána, 11. M. Kučera, 57. Vrábík (PK)- 16. Svoboda, 18. Havlovec. Rozhodčí: Horák. ŽK: 3:5. ČK: 81. trenér hostů Sojka. Diváci: 75. Poločas: 2:2.
Tatran Rakovník B: Kut – Vávra, Kollár, J. Kučera, Lisner, Vrána, M. Kučera, Věchtík, Vild (46. Hora), Zaspal (88. Vojtek), Vrábík.