Lány – Družec 7:2

Úvod utkání patřil hostům, jejichž obranu dirigoval exreprezentant Jan Suchopárek. Ve 14. minutě využil chybu domácích Křivánek – 0:1. Domácí brzy vyrovnali, když se prosadil parádní dělovkou Balík – 1:1. Jenže radost měla jepičí život, když hostům vrátil vedení Gestberger. Jenže domácí dvěma slepenými brankami ve 36. minutě otočili skóre, prosadili se Balík s Reichlem – 3:2.

Druhá půle patřila domácím, kteří zlepšený výkon korunovali čtyřmi brankami. Nejprve se v 50. minutě prosadil Putík – 4:2 a tři minuty na to zvýšil na 5:2 Reichl. Téměř nevídaný kousek se domácím podařil v 71. minutě, když oba útočníci Reichl s Balíkem docílili svými brankami hattrick – 7:2. Lánští si zejména za druhý poločas připisují první výhru v sezoně.

„Do zápasu jsme nevstoupili dobře, zřejmě pod dojmem nepovedeného zápasu v Zavidově. Naštěstí jsme hru postupem času zlepšovali a druhou půli ovládli,“ byl hodně spokojený trenér vítězného celku Jaroslav Cafourek. „Hostům moc neseděla naše rychlost a důraz. Spokojený jsem s útočníky, když oba nastříleli hattrick,“ chválil Cafourek.

Branky: 16. , 36. , a 71. Balík, 36. , 53. a 71. Reichl, 50. Putík – 14. Křivánek, 17. Gestberger. Rozhodčí: Votruba. ŽK: 1:2. Diváci: 65. Poločas: 3:2.
SK Lány: Javůrek – Krátký, Vrbeník (60. Švigár), Mušálek, Tetour – Petr, M. Cafourek, Matějka (79. D. Dudášik), O. Putík – Reichl, Balík.