Rudná – Lány 2:2, na penalty 4:5

První poločas patřil hostům, kteří si vypracovali dostatek gólových příležitostí, ale prosadit se dokázal pouze Reichl, když hlavou uklidil do sítě přesný centr Petra – 0:1. Jenže minutu před pauzou domácí Rott z přísné penalty vyrovnal na 1:1.

V 53. minutě poslal domácí do vedení Kaucký, když zakončil pěknou kombinační akci několika hráčů – 2:1. Za hosty srovnal kanonýr Balík, když povedenou střelou z hranice šestnáctky nedal Hauptlorenzovi šanci – 2:2. Zbytek zápasu byl soubojem hostů nejen s domácími, ale hlavně s výroky rozhodčích. Po jednom z nich musel za kritiku předčasně do sprch Putík. Přesto došlo na penalty. V nich se podařilo Javůrkovi jeden domácí pokus zlikvidovat a vzhledem k tomu, že Lánští proměnili všechny, putuje prémiový bod na Lány.

„Musím kluky pochválit, jak zápas zvládli, protože to co předváděli rozhodčí, to jsem dlouho nezažil,“ byl pořádně naštvaný trenér hostujícího mužstva Jaroslav Cafourek. „Jsem spokojen se ziskem dvou bodů, jsou hodně cenné,“ dodal kouč Lán.

Branky: 44. Rott (PK), 53. Kaucký – 38. Reichl, 57. Balík, rozh. PK Dudášik. Rozhodčí: Hájek. ŽK: 2:6. ČK: 85. Putík (Lány). Diváci: 90. Poločas: 1:1.
SK Lány: Javůrek – Krátký, Loskot, Mušálek, Tetour – Petr (62. Dudášik), Dolák, Matějka, Putík – Reichl, Balík.

Miloslav Doležal