ŠKODA ŠANCÍ…

Jinak měl zápas všechno, co si lze přát. Šance, výborné zákroky gólmanů, atmosféru v hledišti a perfektní rozhodčí v čele s Čermochem. „Po dlouhé době jsme hráli dobrý fotbal, jen jsme neproměňovali šance. Kdybychom jich dali půlku, tak jsme minimálně bod měli, ale hraje se na góly a Slaný jich dalo víc. Mají hodně kvalitní tým a my bychom měli bodovat hlavně proti slabším mužstvům, kde jsme ale nehráli dobře,“ litoval kouč Lán Jaroslav Cafourek.

Jeho tým skóroval až v závěru díky Mušálkovi a pak se ještě domácí dožadovali pokutového kopu po střetu Řeháka s Petrem. Marně. Spíš mohli litovat dvou zahozených šancí Buršíka i Putíka, hlaviček Reichla, jež mířily těsně mimo a jednoho nastřeleného břevna. „Musím říci, že po delší době měl náš gólman Mareš hodně práce a hodně nás podržel,“ děkoval brankáři trenér Slaného Radim Vavroch, podle něhož byly Lány veletěžkou překážkou v cestě za postupem.

MŠEC FAVORITA NEPŘIBRZDILA

Na slánské zaváhání čekali marně hráči SK Kladno B, sami ale měli těžkého soupeře ve Mšeci. Povedl se jim ale začátek a během první půlhodiny si vypracovali pohodový třígólový náskok. Dvakrát se trefil kanonýr posledních týdnů Chvojka. „Koncovku jsme mu dřív trochu vyčítal, teď se mu daří a jsem za něj rád,“ říkal trenér Kladna Tomáš Abrham.

Jeho tým povadl po pauze a Mšec zaslouženě Plochem snížila. Pak mohla dát i na 3:2, ale to už zahodila a místo toho inkasovala čtvrtý gól od Jančího, jenž bojuje o korunu krále střelců a s 23 góly ho těžko někdo překoná. „Za mne ale mohlo padnout branek víc, šance jsme měli. Takže výkon hodnotím jako dobrý, tedy za tři,“ usmál se Tomáš Abrham.

Z utkání najdete snímky ve fotogalerii. 

SOUBOJ O ZÁCHRANU LUBNÉ NESEDL

Radost mají Jedomělice, ty v důležitém souboji o záchranu vyhráli 3:1 v krásném areálu Lubné. Moc jim pomohl návrat režiséra hry Bakose do sestavy, a také srdce týmu Roberta Nedvěda. Ten kvůli operaci čelisti vůbec hrát neměl, ale láska k meruně je nekonečná. Jen teď trpí víc, protože mu dva štychy praskly…

Hosté nedali obrannou taktikou domácím šanci na jejich smrtící (hlavně Varyšovy) brejky, sami hrozili a pomohla jim gólová hlavička Erby. Po pauze Mrština zvýšil, pak trefil Drbota šibenici. Až za stavu 0:3 Varyš snížil, ale další šance už Lubná nedala a před pěknou návštěvou odešla poražena.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...