Lány – Slaný B 5:2

V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří doposud neztratili v soutěži ani bod. Ve 27. minutě šli hosté do vedení, když se prosadil Žahour – 0:1. Ve 36. minutě domácí srovnali po trestném kopu, když nejvýše vyskočil Reichl a hlavou srovnal na 1:1.

Druhý poločas patřil domácím. Již v 53. minutě unikl obraně hostů Balík a podél brankáře poslal lánské do vedení – 2:1. Totožná situace nastala v 70. minutě, když Balík zopakoval únik i zakončení z úvodu druhé půle – 3:1. A za sedm minut Balík zkompletoval čistý hattrick, když po dalším úniku přeloboval gólmana Mareše – 4:1. Hosté se nevzdali a pět minut před koncem Novotným snížili – 4:2. Na konečných 5:2 pečetil domácí Mocsonoky, když dalším chytrým lobem zakončil svůj únik do soupeřovi otevřené obrany.

„První půle nám moc nevyšla, ale v kabině jsme si k tomu něco řekli a druhý poločas ovládli,“ řekl k vítěznému utkání trenér domácího celku Jaroslav Cafourek. Ten pochválil i střelce tří branek. „Hattrickem rozhodl probuzený Míra Balík. Hosté nehráli vůbec špatně a proto jsem rád za zisk tří bodů,“ dodal trenér Lán.

Branky: 53. , 70. a 77. Balík, 36. Reichl, 90. Mocsonoky- 27. Žahour, 85. Novotný. Rozhodčí: Kurka. ŽK: 1:3. Diváci: 60. Poločas: 1:1.
SK Lány: Javůrek – Buršík, Mušálek, Krátký (89. Mocsonoky), Tetour – Petr, Matějka, M. Cafourek, O. Putík – Balík (87. Dolák), Reichl (90. Vrbeník).