V. Přítočno – Lány 3:4

V úvodu sice vedli hosté zásluhou Balíka, ale pak Přítočno zabralo a dvakrát šlo do vedení. Přesto nemá ani bod. Úvodní trefu Balíka vygumovali Šiler a po pauze Popelka, jenže Balík brzy zase pláchl a vyrovnal. Přítočno znovu vedlo v 77. minutě, kdy se povedl Lukáši Senkovi gól roku z trestňáku levačkou do šibenice. Přesto Lány stihly obrat. Šest minut před koncem se malý Cafourek dostal k hlavičce a Nedvěd v bráně nezasáhl – 3:3. A ani ne po minutě zapomenutý Putík pláchl obraně a nedal Nedvědovi naději.

Branky: 32. Šiler, 63. Popelka, 77. Senko – 23. a 66. Balík, 84. Cafourek, 85. Putík. Rozhodčí: Meščan. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1.
SK Lány: Javůrek – Tetour, Mušálek, Petr, Cafourek, Putík, Reichl (88. Vrbeník), Balík, Krátký (69. Švigár), Loskot, Buršík.

Braškov – Zavidov 1:1, na penalty 5:4

Další cenný úspěch Braškova proti silnému výběru, tentokrát Zavidova. V úvodu se s góly roztrhl pytel, když se ozvali hlavní ostřelovači obou vojsk – Korčák po úniku i domácí Jaroš zakončující u zadní tyče povedenou kombinaci. Pak už ale branky padat přestaly, byť se trefit mohly oba týmy. Domácí Štoncner nádhernou bombou z pětadvaceti metrů zatřásl tyčí, tu pak trefil i Machuta. Na druhé straně přežil Braškov v závěru klinickou smrt při jasné tutovce Korčáka.

Branky: 16. Jaroš – 13. Korčák. Rozhodčí: Kratochvíl. Bez karet. Diváci: 130. Poločas: 1:1.
FC 05 Zavidov: Kraus – Korčák, Hvězda, Kapoun, Beneš, Hanych, Žďánský, Štiller, Krejčí (79. Šíma), Dvořák, Havel (61. Jančařík).

Lubná – Hostouň B 0:6

Útočník Michalec byl hlavní hvězdou zápasu Hostouně na hřišti nováčka soutěže, který přes sympatický výkon na zelenobílé nestačil a podlehl jim 0:6. Michalec se na tom podílel čtyřmi góly!

Lubná tak dál čeká nejen na první body, ale i na první gól. Dát ho mohla. Ve druhé půli nastřelila tyč a více než dvě stě pěkně fandících diváků jen zklamaně zahučelo. Další šance pochytal výborný Ondrejička.

Branky: 20., 25., 33. a 76. Michalec, 27. Slanina, 44. Sochor. Rozhodčí: Divilek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:5.
Baník Lubná: Herink – Margolius, Suchý, Štícha (79. Klik), Vorel, Vopat, Henzély (31. Koch), Bureš, Varyš, Trejbal, Jehlička (64. Volf, 87. Plaček).

Jedomělice – Tatran B 1:1, na penalty 3:4

Těžko říci, jestli Jedomělice urazily před sezonou něčím fotbalového boha. Každopádně vstup do ročníku má kádr nabitý zajímavými jmény velmi špatný, což podtrhlo i třetí kolo, kdy tým přišel v poslední minutě o pracně vytvořený náskok. Pracně proto, že na jeden vstřelený gól Milfaitem, který mu připravil hezkým průnikem Radošínský, potřebují moc šancí. Neproměnili jich řadu, včetně zkušeného Nedvěda. Ani ten neměl den. Po gólu Sokola do té chvíle neškodný Tatran vytáhl hru a najednou tlačil. V poslední minutě pak zůstal na malém vápně volný Omovie a propálil brankáře Pospíšila.

Branky: 70. Milfait – 90. Omovie. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 2:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Tatran Rakovník B: Kut – Vávra, Jiřík (16. Kollár), Jakub Kučera, Lisner, Petr Kučera, Marek Kučera, Hudec, Hájek, Omovie.