Slaný B – Lány 1:4

Ve skvělé formě hrající Lány odehrály na hřišti třetího týmu tabulky další výborný zápas. Již ve 20. minutě dostal hosty do vedení Buršík, které bylo po půlhodině hry umocněno vlastní brankou domácího Čablíka.

Také úvod druhé půle patřil hostům a nejprve Slezák a po něm kanonýr Balík navýšili vedení již na 4:0. Čtvrthodiny před koncem dokázali domácí zkorigovat výsledek brankou Řeháka, ale to bylo z jejich strany vše.

„Vzhledem k průběhu zápasu je naše vítězství zasloužené. Sice se k nám při prvních dvou gólech přiklonilo štěstí, ale v dalším průběhu naše obrana pracovala bezchybně a z protiútoků jsme byli velice nebezpeční. Hlavně jsme se nebáli hrát naší hru a to mě těší nejvíc,“ byl spokojený trenér Lán Jaroslav Cafourek.

Branky: 75. Řehák – 20. Buršík, 33. vlastní Čablík, 56. Slezák, 59. Balík. Rozhodčí: Obrajtr. ŽK: 4:2. Diváci: 60. Poločas: 0:2.
Lány: Javůrek – Buršík, Mušálek, Cafourek, Tetour – Petr (87. Vrbeník), Matějka, Slezák, Dolák (72. Mocsonoky) – Balík (90. Krátký), Reichl.