Lány – Braškov 0:2

Domácí nastoupili bez Doláka a Mušálka, přesto chtěli navázat na čtyři jarní výhry. V první půli si vypracovali několik slibných příležitostí, ale Balík zahodil dvě a Matějka s Reichlem po jedné.

Ve druhém poločase nejenže hosté využili dva protiútoky a brankami Rosslera a Nachtigala připravili domácím první jarní ztrátu, ale domácím se navíc zranili Loskot s Petrem.

Domácí kouč Jaroslav Cafourek nehledal po zápase výmluvy. „Chtěli jsme vyhrát další zápas, ale musím sportovně uznat, že soupeř se na nás velice dobře připravil, uhlídal naše klíčové hráče, byl bojovnější, hladovější po výhře a byl nad naše síly. Jak nám v předchozích zápasech vycházelo vše, tak tentokrát nešlo nic,“ řekl kouč.

Branky: 50. Rossler, 67. Nachtigal. Rozhodčí: Říha. ŽK: 1:3. Poločas: 0:0. Diváci: 136.
SK Lány: Javůrek – Buršík, Loskot (86. Krátký), Cafourek, Tetour – Petr (81. Vrbeník), Matějka, Slezák, Mocsonoky – Reichl, Balík.