Osud Zavidova se začal naplňovat velmi brzy, když Bejbl našel přesně Slezáka a ten prostřelil brankáře Dunaje. Jan Bejbl měl vůbec fantastický den a servíroval kamarádům další lahůdky - celkem zaznamenal čtyři asistence! Na 2:0 byla důležitá, tam proměnil možnost Mušálek - později autor ještě jedné trefy. Už do půle to bylo 3:0, to se před půlí prosadila už podruhé v ročníku posila ze Stochova Lukáš Rus.

Zavidov nestíhal ani po změně stran, naopak mu bylo ještě hůř. Obrana hořela a Lány i bez zraněného špílmachra Petra zářily. Góly přidali Putík, Mušálek, jeden si hosté dali sami.

I. B třída: Braškov (v modrém) remizoval doma s Hředlemi 2:2.
Na Libčice nestačili, teď už Hředelští vyhlížejí Lhotu

Od 60. minuty se zápas už jen dohrával a řada přišla také na jednu trefu hostů, kterou udržel jejich čest Neveďal.

"Kluci hráli dobře a po hodině vlastně už nebylo co řešit. Pochválil bych Honzu Bejbla. Občas slyší kritiku, tentokrát zaslouží velkou pochvalu," usmál se Milan Petr.

Ještě větší chválu ale namířil tam, kde se starali o dotvoření fotbalové atmosféry, tedy do stánku s pivem a pečeným masem. "Paní, která se o hospodu během zápasů starala, už nemá čas, přitom fotbal bez masíčka a pivka není fotbal. Za pivko děkujeme Anetě Kosárové a Anetě Putíkové, uíjaly se toho parádně. Za senzační maso zase dík Danu Trpákovi, Kubovi Matějkovi a jeho firmě Kromat," usmál se Milan Petr.

SK Rakovník (ve žlutém) pokazil koncovku zápasu s Vestcem a prohrál 2:4.
Obrazem: Střelba do vlastní nohy. Rakovník končil zápas hodně rozčarován

A kdy bude občerstvení narvané k prasknutí? Přece příští středu 13. září, kdy Lány hostí ve Středočeském poháru SK Rakovník, a přestože ten hraje o soutěž výš, budou ho chtít porazit. Dá se zraněný Milan Petr dohromady? "Uvidíme," mrknul pouze.

Lány - Zavidov 6:1 (3:0). Branky: 6. Slezák, 32. a 60. Mušálek, 42. Rus, 54. Putík, 57. vlastní Šíma - 83. Neveďal. Rozhodčí: Svoboda. Diváků: 90.