Domácí prakticky celé utkání tahali za kratší konec provazu. Na úvodní rychlý gól Libčic ještě odpověděli střelcem dne Adamem Vitnerem, jenž nekompromisně zakončil akci, kterou rozjeli Bechner s M. Vitnerem. Hředle pak na chvíli hru trochu srovnaly, ale hosté nadále měli hru pod kontrolou a postupně zase začali chodit do šancí. Brankáře Malinovského, jenž vystřídal jedničku Bečiroviče, párkrát zachránila obětavost spoluhráčů, ale pak vypálil z trestňáku ex-vítkovický Punčochář a bylo to 1:2.

Libčice přežily v úvodu druhého dějství šanci A. Vitnera, ale jinak dál kralovaly a dávaly i pěkné góly. Technicky si poradil třeba Paluka a pak hlavně J. Vondra, jenž vykouzlil lob z 18 metrů - ten zapadl přesně pod břevno.

Také domácí dali ještě jeden gól, opět se prosadil dobře naladěný bojovník A. Vitner, opět po akci Bechnera. Snížil tak na 2:4 a domácí litovali, že následnou šanci nedal David Minařík, protože pak by koncovka byla možná ještě zajímavá. Místo toho vstřelili hosté Hrdinou pátou branku a odjeli domů s veselou.

"Dnes jsme neměli vůbec nárok. Libčice nás od úvodní minuty přehrávaly. Nám se sice podařilo rychle vyrovnat a pak byla jediná čtvrthodinová pasáž, kdy jsme se soupeřem drželi krok a měli i nějakou šanci. Bohužel pro nás jsme je neproměnili. Jakmile hosté dali druhý gól z trestného kopu, bylo takřka rozhodnuto," smutnil trenér Hředel Jan Sklenář, a dodal, že výhra hostů je zasloužená. "Byli po celý zápas rychlejší, důraznější a silnější na míči. Zápas je za námi. Musíme se teď soustředit na neděli, kdy nás čeká hodně důležitý  ve Lhotě," připomněl.

Hředle - Libčice 2:5 (1:2). Branky: 14. a 66. A. Vitner - 11. a 71. Hrdina, 35. Punčochář, 54. M. Tenkl, 60. J. Vondra. Rozhodčí: Blížil. Diváků: 111.


Načítám výsledky ...

Načítám tabulku ...