Zavidov – Klobuky 9:1

Hned ve 2. minutě vyslal Štiller do úniku Žďánského a bylo to 1:0. Hosté po čtvrthodince Svobodou vyrovnali, ale Žďánský byl při chuti a v 19. minutě opět vrátil domácím vedení. V závěru poločasu byl po druhé žluté kartě vyloučen hostující Říčka a málokdo tušil, že to je předzvěst hostujícího kolapsu.

Ve druhém poločase totiž domácí excelovali a zejména Žďánský s Krejčím předvedli střelecké galapředstavení. Po minutě druhé půle zvýšil Krejčí na 3:1 a v 54. minutě to bylo díky třem brankám Žďánského, čímž se dostal v zápase na pět zásahů, již 6:1. Moc pozadu nezůstal ani druhý střelec Krejčí, který během dalších jedenácti minut nastřílel čistý hattrick – 9:1. Kýžené desítky se diváci nedočkali, přesto odcházeli domů velice spokojeni.

Trenéra D. Deveru nahradil v tomto utkání Tomáš Burdil a zápas ohodnotil takto: „Dali jsme rychlý gól, ale pak nechali soupeře zbytečně hrát, což se nám vymstilo vyrovnáním. Ale po přestávce jsme předvedli krásné akce, stříleli parádní góly a zcela zaslouženě vyhráli. Trenéru Deverovi tak s čistým srdcem mužstvo vracím.“

Branky: 2. , 19. , 48. , 49. a 54. Ždánský, 46. , 57. , 63. a 65. Krejčí – 13. Svoboda. Rozhodčí: Burian. ŽK: 1:3. ČK: 44. Říčka (K). Diváci: 110. Poločas: 2:1.
Zavidov: Kraus – Korčák (38. Šíma), Zuda (58. Dvořák), Kapoun, Krejčí, Hanych (70. Skoupý), Žďánský (80. Houdek), Štiller, Klouček (62. Vitner), Havel, Beneš.

Miloslav Doležal