Družec – Tn Rakovník B 1:2

S velmi mladou sestavou byli hosté v první půli sice lepším týmem, ale výkon hodně zaostával za předchozími představeními. Do vedení poslal hosty Makram, když hlavou nekompromisně uklidil do sítě přesný centr Zaspala. Stejný hráč mohl přidat pojistku, když se k němu odrazil míč od tyče domácí branky, ale v rozhodující chvíli podklouzl. Až ve 36. minutě poslal Vrábík přetažený centr do domácí šestnáctky, na zadní tyči jej doběhl Lisner a pohodlně zvýšil na 0:2.

Druhý poločas byl ze strany hostů mnohem horší, přizpůsobili se hře domácích a doslova se protrápili k výhře. Hráčům Družce se podařilo snížit v 78. minutě Hlušičkou – 1:2. A v závěru sahali po bodech. Dokonce Křivánkem podruhé překonali pozorného Kuta, naštěstí pro hosty z ofsajdové pozice.

„Odehráli jsme jasně nejhorší zápas podzimu, výhru jsme utrpěli a spokojenost panuje jedině se třemi body. Byť jsme v týdnu hráče nabádali, že jsou domácí poslední, aby je nepodcenili, tak opak byl pravdou. Musíme se vrátit k poctivé práci a na zápas rychle zapomenout,“ řekl trenér rakovnické rezervy Václav Eck.

Branky: 78. Hlusička – 8. Makram, 36. Lisner. Rozhodčí: Šíma. ŽK: 2:1. Diváci: 32. Poločas: 0:2.
Tatran Rakovník B: Kut- Zaspal, Vrábík, Kollár, J. Kučera – Vávra, Kutafin, Makram, Lisner, Hora (78. Tauš) – Vrána (61. Vojtek).