Zápas začal dvěma šancemi hostů, ale první zlikvidoval Pešek Stuchlému a druhou ve skluzu Mates Maříkovi. V 5. minutě nastřelil Weis z trestného kopu tyč a poté Holý s Marešem nevyužili své šance po centrech Faigla. Ve 12. minutě utekl hostující obraně Mareš a byť byl atakován, dokázal prostřelit Kieryka – 1:0. O devět minu později zahrával Weis trestný kop a jeden z obránců zahrál při výskoku rukou. Penalta. Z ní Kýzl chladnokrevně zvýšil na 2:0. Za hosty mohl korigovat Mařík, ale Pešek byl včas na zemi. V závěru poločasu nevyužil dvě dobré příležitosti Faigl, ale ve 43. minutě se po nezištné přihrávce od Matese z malého vápna nemýlil – 3:0.

Úvod druhé půle patřil hostům a po sedmi minutách Böhm z hranice šestnáctky překonal Peška přízemní střelou k levé tyči – 3:1. Hned poté pálili nebezpečně Holan a Kedroň, oba pokusy však skončily těsně nad brankou domácích. Hosté se stále více tlačili do útoku a domácí podnikali nebezpečné protiútoky. Při jednom z nich fauloval Kedroň Mareše a Kýzl z další penalty zvýšil na 4:1. V závěru neuspěl sám před gólmanem Kierykem Kotaska, Faigl pálil těsně vedle. V 86. minutě po jednom z brejků přihrál Mareš před prázdnou branku Weisovi – 5:1. V nastavení nastřelili hosté Zlatou tyč, ale na výsledku se již nic nezměnilo.

„Vyhráli jsme zaslouženě a jediné, co nás může mrzet, že to není vyšším rozdílem. Šance jsme na to měli,“ ulevil si po vítězném střetnutí gólman vítězné rezervy SK Rakovník Tomáš Pešek. „Výhra je alespoň čestným zakončením slabého podzimu,“ dodal strážce rakovnické svatyně.

SK Rakovník B – Doksy 5:1

Branky: 21. a 79. Kýzl (obě PK), 12. Mareš, 43. Faigl, 86. Weis – 53. Böhm. Rozhodčí: Palek. ŽK: 2:3. Diváci: 50. Poločas: 3:0.
SK Rakovník B: Pešek – Holý, Vydra, Mates, Jirásek – Kotaska, Kýzl, Faigl, Weis, Srnec (65. Mašek) – Mareš.