Od úvodního hvizdu sudího se hrál svižný fotbal. Hosté drželi míč a kontrolovali hru. První šanci měl ale domácí Krupička, který běžel sám na brankáře. Bohužel otálel se zakončením a o míč přišel. Do vedení tak šli hosté, když Böhm uklízel míč do prázdné branky po pěkné kombinační akci – 0:1. Domácí se nadále povětšinou bránili, přesto v závěru poločasu vyrovnali, když rohový kop nové posily Čecha poslal hlavou do sítě Bláha – 1:1.

V úvodu druhé půle mohl poslat domácí do vedení L. Mrázek, ale z nadějné pozice netrefil branku. A tak se podruhé prosadil Böhm a po rohovém kopu poslal hosty opět do vedení – 1:2. V 63. minutě po další pěkné kombinační akci zvýšil Kubelka na 1:3 a o deset minut později završil Böhm hatrrick, čímž uzavřel skóre utkání na 1:4.

„Opět jsme potkali velmi silného soupeře, možná nejlepšího v soutěži. Zkrátka jsme na Kosmonosy neměli,“ sportovně přiznal asistent trenéra Nového Strašecí Lukáš Mrázek. „Pozitivní je, že nikdo nic nevypustil a bojovali jsme až do konce. Teď jedeme do Lysé nad Labem a věřím, že konečně urveme nějaké body,“ přeje si Mrázek.

N. Strašecí – Kosmonosy 1:4

Branky: 45. Bláha – 23. , 53. a 73. Böhm, 63. Kubelka. Rozhodčí: Garaja. ŽK: 4:2. Diváci: 75. Poločas: 1:1.
Sokol Nové Strašecí: Klíma – Mžourek, Bláha, Elsnic, Titlbach – Zíb (74. Ducár), Hartman (18. Soukup, 71. Bejbl), L. Mrázek, Čech – J. Mrázek (75. Libecajt), Krupička.